Sprzątanie po remoncie

« Powrót do grupy: Moja budowa

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

22 czerwca 2017, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Korzystacie z pomocy pań do sprzątania, czy sami ogarniacie obraz po remoncie?:) Ja właśnie się zastanawiam, czy tak kogoś nie wziąć do pomocy i mieć lżej - choć trochę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 czerwca 2017, 22:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jeszcze nie miałąm okazji korzystać, ale poważnie zastanawiam się nad Sprzątanie na 5! Oni ogarniają mieszkanie mojego brata, który nigdy nie był skłonny do sprzątania, a teraz ma czyściutko aż miło.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2017, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik marcelinka napisał: Ja jeszcze nie miałąm okazji korzystać, ale poważnie
zastanawiam się nad Sprzątanie na 5! Oni
ogarniają mieszkanie mojego brata, który nigdy nie był
skłonny do sprzątania, a teraz ma czyściutko aż miło.


To nauczyli go sprzątać?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2017, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeżyłam już 2 remonty i wiem doskonale co to znaczy sprzątanie po nich :) Nigdy jednak nie zdecydowałam się na wynajęcie do tego firmy zewnętrznej. Grunt to odpowiednie środki czystości, które uporają się z wszelkimi zabrudzeniami jak na przykład te http://www.topsanit.pl/pl/c/Srodki-czystosci/ 252. Ze wszystkim można sobie poradzić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2017, 14:51

Zgadzam sie: good 1 bad

Nie przesadzajcie, jak dobrze się wszystko zabezpieczy to nie ma takiego bałaganu, serio aż tak ciężko rozłożyć sobie folię przed rozpoczęciem pracy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2017, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Samo sprzątanie nie było problemem.Jakoś można było to przeżyć.Oczywiście nie jedne fachowiec przyprawił nas o ból głowy.Oni nigdy nie maja problemu... i później przychodzi inny fachowiec i mówi , kto to pani robił ?brrrr białej gorączki dostaje jak takie coś słyszę. W końcu za darmo do mnie nie przychodzą.Na koniec sprzątanie, okazuje się ,że nie jest to żaden problem - zamówiliśmy firmę zajmującą się kontenerowym wywozem gruzu w Krakowie - https://maxgruz.pl/ - i po problemie.To chyba najlepsze i jedyne rozwiązanie.pzdr.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2017, 21:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja akurat zamawiałam usługi od firmy z Mazowsza. Wywóz gruzu to był dla nich pikuś, a bardzo zależało mi na czasie. Według mnie warto długo szukać ,żeby znaleźć tą właściwą ofertę

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2017, 04:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy remoncie zawsze dużo roboty by doprowadzić pomieszczenia do porządku. Faktycznie mogą wtedy przyjść z pomocą firmy sprzątające. U nas np Impuls http://impuls24.pl/oferta/sprzatanie-2/ ma fajną kadrę sprzątającą i świetny do tego sprzęt. Panie uwijają się jak mrówki! ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2017, 21:11

Zgadzam sie: good 0 bad

My z żoną zdecydowaliśmy się skorzystać z usług http://syma-serwis.pl/sprzatanie-biur-pobudow lane-parkingow-budynkow-mieszkalnych-wspolnot.html i to był strzał w 10ke. Konkretna, szybka obsługa, super wysprzątane.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2017, 10:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiadomo, że po remoncie zawsze zostanie trochę bałaganu, jednak jestem zdania że wszystko można posprzątać również samodzielnie bez pomocy firmy zewnętrznej, wystarczą chęci, trochę czasu i folia plus worki do sprzątania.


www.Kamszalunki.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Logistyka Liczba postów: 37 Grupa: Moja budowa Kurczą mi się magazyny, a transport zaczyna się sypać, dlatego rozważam współpracę z firmą J&M Logistics, która jest cenionym w kraju i za granicą operatorem lo...
  • Meble na wymiar Warszawa Liczba postów: 18 Grupa: Moja budowa Paul Gauguin reprodukcje obrazów to niezwykła możliwość wprowadzenia do naszych domów piękna i egzotyki jego dzieł. Jego barwne kompozycje i egzotyczne motywy p...
  • panele fotowoltaiczne Liczba postów: 21 Grupa: Moja budowa Warto obecnie inwestować w panele fotowoltaiczne? zestaw narzynek i gwintowników
  • Gdzie zamówić projekt domu? Liczba postów: 73 Grupa: Moja budowa Jak już projekt domu będzie to warto pomyśleć gdzie będzie stała wiata garażowa?
  • Budowa stalowej hali Liczba postów: 7 Grupa: Moja budowa Cześć hala stalowa w wersji wiata garażowa to idealne miejsce przed dom żeby dopełnić walory estetyczne i chronić pojazdy przed warunkami atmosferycznymi.

Czytaj też