Sprzedaż domu – co zrobić, żeby szybko sprzedać dom i nie stracić na jego wartości

« Powrót do artykułu: Sprzedaż domu – co zrobić,... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

16 lutego 2013, 23:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam dodac ogłoszenie jeszcze na takim portalu http://www.noweoferty.com/
To z pewnością pomoże nam szybciej sprzedać mieszkanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2013, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszam na swój fanpage - zdradze tajniki skutecznej sprzedaży mieszkań.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2014, 18:56

Zgadzam sie: good 0 bad

kluczem do sukcesu jest dodanie ogłoszenia o sprzedaży mieszkania do różnych portali internetowych, w szczególności tych regionalnych np. http://www.opolak.pl/ swoje robi też ogłoszenie w regionalnej gazecie, bo wiadomo ludzie chętnie czytają tego typu prasę, poza tym można wywiesić baner na balkonie albo w oknie, że lokal mieszkaniowy jest na sprzedaż, widziałem, że ostatnio wiele osób tak robi

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2015, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrym pomysłem jest skorzystanie z pomocy pośrednika nieruchomości, ponieważ wówczas to na nim spoczywa obowiązek związany z pozyskaniem potencjalnych klientów, prezentowaniem samej nieruchomości czy nawet negocjowanie warunków transakcji. Nie tylko zamieszczenie ogłoszeń w odpowiednich serwisach przynosi rezultaty, warto też zwrócić uwagę na odpowiednie przygotowanie domu do sprzedaży. Mam na myśli głównie estetyczny wygląd i oczywiście zapewnienie odpowiedniego zapachu. Niby proste, ale niestety nie każdy sprzedający/wynajmujący zwraca na to uwagę. Tutaj kilka wskazówek dla zainteresowanych - http://www.real.bielsko.pl/jak-przygotowac-ni eruchomosc-do-sprzedazy-lub-wynajmu.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2015, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zwróć się do Biura Pośrednictwa Ewa Jagielska. Pomogli mi sprzedać dom z zyskiem. Zrobili piękne zdjęcia, ofertę. Zadbali o każdy szczegół i zgłosiło się wiele osób do oglądania domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 maja 2015, 23:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto najpierw zorientowac sie u rzeczoznawcy ile tak naprawde mozemy sobie zazyczyc za dom. W moim przypadku okazalo sie, ze chcialem wziac sume w ogole nieadekwatna do domu. Skorzystalem z wyceny u www.taksator.info i pozniej jakos juz poszlo

Zgłoś | Cytuj | Link

3 maja 2015, 23:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Najszybciej jednak sprzedaja się przez biura nieruchomości takie jak to www.nieruchomoscilubin.com ja wlasnie niedawno sprzedawalem dom i duzo szybciej poszlo po wystawieniu ogłoszenia w tym biurze

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2015, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczoznawca taki np jak ten www.ekspertyzy.waw.pl to tez dobre rozwiazanie, sami nie okreslimy wartosci domu, nie ma takiej mozliwosci. warto dowiedziec sie jaka jest jego realna wartosc

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2016, 18:18

Zgadzam sie: good 0 bad

ja bardzo szybko sp;rzedalem swój dom po współpracy z biurem nieruchomości www.nieruchomoscilubin.com i mogę śmiało polecic to rozwiązanie

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2016, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A powiedźcie mi proszę, czy jeżeli chcemy sprzedać dom jednorodzinny, niezbędne będą świadectwa energetyczne , czy jednak są one zupełnie zbędne? Gdzie czytałam informację, że na pewno są one potrzebne w przypadku budownictwa wielorodzinnego, jednak nie jestem pewna, że odnosi się to również do domków jednorodzinnych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >