Sprzedaż nowych i używanych maszyn budowlanych oraz samochodów ciężarowych

« Powrót do artykułu: Sprzedaż nowych i używanych maszyn... | « Powrót do grupy: Aktualności

15 marca 2015, 21:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Wedlug mnie nie oplaca się kupowac zabytkow. Lepiej już chyba wypożyczyć maszyny budowlane, przynajmniej ja tak robilem dzieki firmie pl-kraz z Gdyni

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2015, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ja wiem… wedlug mnie kupno jest na lata. Oczywiście nie mowie tu o kupnie wielkich urządzeń, których i tak nie wykorzystamy. Ja swój drobniejszy sprzet kupilem u www.prefamet.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2015, 23:02

Zgadzam sie: good 0 bad

W niektórych przypadkach lepiej jednak pojsc na wynajem takich maszyn, ja gdy nie miałem pieniędzy jeszcze na wykupienie takich maszyn to wypożyczałem je od firmy www.pl-kraz.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2015, 19:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdziwiłbyś się, ale firmy, które specjalizują się w wynajmie sprzętu budowlanego tak jak np. www.ramirent.pl dbają o sprzęt i nie jest on przestarzały tak jak piszesz, najwidoczniej nie miałeś nigdy doświadczenia z dobrą wypożyczalnią sprzętu budowlanego. Wypożyczałem ostatnio np. wiertarki i młoty pneumatyczne, wszystko świetnie dało sobie radę.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2017, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Opony przemysłowe do takich maszyn kupujemy od dystrybutora www.mtptyres.com.pl który ma szeroką ofertę w tym zakresie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2017, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do maszyn to najlepiej zlecić ich budowę profesjonalnej firmie. Od siebie mogę polecić wam www.elanapet.pl Zajmują się budową i serwisowaniem maszyn. Dodatkowo wykonują części zamienne do maszyn.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2022, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Podpowiecie mi jakiegoś rzeczoznawcę samochodowego z Gorzowa Wielkopolskiego? Mam takiego z polecenia - https://motocontroler.com/sprawdzenie-samocho du-przed-kupnem-gorzow-wielkopolski-i-okolice/ ale chcę porównać oferty. Jakieś sprawdzone propozycje?

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19127 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 213

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >