Sprzedaż wysyłkowa, jak zapakować produkt?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

17 listopada 2018, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam sklep internetowy i zastanawiam się, w jaki sposób zabezpieczyć sprzedawane przeze mnie przedmioty w transporcie, aby zmniejszyć ryzyko ich uszkodzenia?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2018, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli już decydujecie się na prowadzenie sklepu internetowego, to musicie wiedzieć, że jakość wysyłki jest bardzo ważna. Oprócz zabezpieczeń koniecznie trzeba wybrać pudła kartonowe dobrej jakości. Moim zdaniem to ważna kwestia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2018, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Przyda się na pewno folia bąbelkowa. Jeśli sprzedajemy akcesoria, buty czy produkty do domu, to będzie świetnym zabezpieczeniem. Oczywiście do tego potrzebny jest karton czy koperta. Różnego rodzaju produkty do pakowania można zakupić tutaj https://opakowania24.eu/folia-babelkowa.html< /a> . W tym oczywiście jest tam wspomniana folia bąbelkowa, która nie raz uratowała paczkę przed uszkodzeniem po tym jak kurier ją potraktował.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2019, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

W pierwszej kolejności musicie wyposażyć się w odpowiednie materiały opakowaniowe. Od firmy http://dx-tape.pl/ zakupicie folie pęcherzykowe, pianki do wypełniania paczek, taśmy klejące i inne tego typu produkty. Dobre zabezpieczenie przesyłki jest bardzo ważne.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2019, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba też pomyśleć o formie dostawy. Na pewno tutaj jest najtańszy kurier https://www.szybkikurier.eu/czas-dostawy-fede x , wiele osób mi mówiło że właśnie korzysta z usług brokerów bo ich to taniej wynosi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2020, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy jaki to towar, możesz zabezpieczyć go folią bąbelkową, pianką polietylenową, albo wypełnić karton specjalnymi wypełniaczami. Samą paczkę warto zabezpieczyc folią strech i naklejkami ostrzegawczymi. Wszystkie produkty możesz zamówić na ekartony.pl a jeżeli pracujesz w większym mieście to odebrać w siedzibach Less Mess Storage.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2021, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej w ładny karton – ja zamawiam opakowania w SmartPack i personalizuję je w zależności od produktu. fajne kolorowe grafiki czy miłe hasła będą fajnie odebrane przez klienta, wywołają uśmiech i pozytywne nastawienie do firmy oraz produktu. to klucz do sukcesu – pudełka są megaważne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 256 Grupa: Trudne tema... Z tego co wiem, szukanie pomocy w leczeniu alkoholizmu jest kluczowe na drodze do wyzdrowienia. Dlatego ważne jest mówienie o https://alkodoktor.pl/ jako źródle...
  • Wakacje 2022 Liczba postów: 15 Grupa: Trudne tema... Bookingauto.net oferuje szeroki wybór pojazdów, w tym samochodów elektrycznych, aby sprostać różnym potrzebom klientów. Bez względu na to, czy potrzebujesz małe...
  • Sposób na zdrowie Liczba postów: 412 Grupa: Trudne tema... Świetnym sposobem na unikanie sezonowych infekcji u mojego kolegi okazał się preparat PADMA 28 Formuła, który można otrzymać be recepty. Jest to preparat roślin...
  • Uniwersalna i oryginalna dieta Liczba postów: 459 Grupa: Trudne tema... Z jakiej formy reklamy korzystacie i dlaczego? nawozy do trawników
  • Tania drukarnia internetowa... Liczba postów: 618 Grupa: Trudne tema... Decydując się na współprace ze specjalistami nie marnujecie swojego czasu i pieniędzy. Jeżeli szukacie sprawdzonej drukarni wysokich nakładów w Warszawie, to po...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 163

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >