Sprzęt AGD - czy warto kupować ze sklepów internetowych?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

19 maja 2011, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie. Tak samo można trafić na wadliwy sprzęt w necie jak i sklepie stacjonarnym, nie ma reguły. Trzeba więc zadbać o to, żeby na sprzęt była dobra i długa gwarancja, wtedy mamy spokojną głowę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 maja 2011, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

hehe nie obyło się bez reklamy ;) Tak zakupy internetowe mają swoich zwolenników, Zetka się sparzyła kilka razy i i to jest zrozumiałe że teraz się boi :) Ja już kilka rzeczy zamówiłam przez internet, też nie narzekam, ale jestem szczególnie ostrożna :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 czerwca 2011, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o kupno przez internet jest więcej plusów a niżeli minusów ja osobiście widzę jedynie plus... Każdy powie, że nie obejrzy nie dotknie nie pomaca... No ale kto nie ma w swojej miejscowości sklepu AGD.

Jeżeli mówimy o kupowaniu przez internet to oczywiście w sprawdzonych sklepach.

A co jest najważniejsze to cena cena i jeszcze raz cena konkurencja jest duża więc każdy kusi a to obcięciem VAT'u albo przedłużeniem gwarancji...


Kto szuka nie błądzi
pozdrawiam...

Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2011, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawda jest taka że w sklepach internetowych ceny mają niby ucięty, że tak powiem vat, i jest o wiele taniej :)

Opłaca się bo nawet z kosztem przesyłki zapłacimy taniej niz sklepie normalnym że tak powiem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2011, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie często jest tak, że sam koszt przesyłki jest darmowy np. przy zakupie kilku sprzętów lub gdy cena zakupu przekracza jakąś sumę...

Warto wejść sb np na serwisy które sprawdzają różnorodność cen gdzie się opłaca co daja za frajer i tyle ;) Kupować i nie żałować !

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2011, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja kupuję w sklepach internetowych od jakiegoś czasu i jestem zadowolony. Najbardziej lubię opcję odbioru osobistego, bo oszczędza się też na przesyłce. Próbowałem zakupów w różnych sklepach, na allegro, teraz jeden sklep mam już wypróbowany i ulubiony (jeśli mogę podać nazwę - mixmedia.pl ;) ), coraz rzadziej kupuję gdzie indziej.

Ten post był edytowany przez wisnia78 dnia: 17 września 2011, 20:07
Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2011, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi alleg. to już od jakiegoś czasu ludzie mając sklepy mogą założyć swoja podstronę która będzie reprezentować ich sklep wiec też ma się ten gwarant odnośnie kupowania tam...

Same plusy duża konkurencja więc różne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2011, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja się już zdecydowałem na zakup odkurzacza piorącego przez internet, ale do końca się nie mogę określić, który model... Pomożecie mi wybrać coś z z dostępnych tutaj: http://www.morele.net/agd/sprzatanie-prasowan ie-i-szycie/odkurzacze-piorace-273/ ? Musi być z tego sklepu, bo mam u nich do wykorzystania tak jakby bon/talon. Chodzi mi o model piorący do tysiaka zł.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2011, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

No to faktycznie jeszcze jesteś niezdecydowany nikt tego za Ciebie nie zrobi. Daj więcej konkretów po co potrzebujesz, jakie masz wymagania, priorytety itd. to może ktoś Ci coś doradzi. A jak się zdecydujesz to radzę jeszcze sprawdzić oferty na allegro. Większość sklepów internetowych ma tam swoje podstrony, może znajdzie się ten sam model taniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2011, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak się kupuje przez internet to jest zdecydowanie większy wybór, bo i przecież z zagranicy coś możesz sprowadzić, jak naprawdę czegoś potrzebujesz. Jak idziesz do stacjonarnego sklepu, to z grubsza jesteś skazany na to co jest na sklepie, a jak chcesz, nie wiem... jakieś naprawdę wybajerzone, dobre odkurzacze , które jeszcze gotują i zmywają to najczęściej nie ma.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera
  • kino domowe Liczba postów: 44 Grupa: Sprzęt AGD... Dzięki informacjom zza świata kina fani mogą śledzić nie tylko nowości kinowe, ale również ciekawostki związane z życiem i karierą ulubionych aktorów i reżyseró...
  • Najważniejsze o pralkach Liczba postów: 69 Grupa: Sprzęt AGD... Gdyby ktoś z Was szukał pralki przemysłowej np do gastronomii to polecam zapoznać się z ich ofertą - https://www.lodo.pl/gastronomia/urzadzen ia_pralnicze_pralni...
  • czarna bateria prysznicowa Liczba postów: 4 Grupa: Sprzęt AGD... Jeżeli chodzi o baterie prysznicowe ścienne czarne to jak najbardziej warto sprawdzić ofertę SOTBE LOFT SVAR, którą znajdziecie tutaj https://sklep.sotbe.com/SO...
  • Jaki nawilżacz powietrza? Liczba postów: 86 Grupa: Sprzęt AGD... Dyson oczyszczacz powietrza opinie - czekam na opinie czy warto kupić ten oczyszczacz? Na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru oczyszczacza? Znalazłam artykuł....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 206

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >