Sprzęt AGD

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

19 marca 2012, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

hmm jeśli chodzi o moje zdanie na temat sprzętu do domu to chyba najlepszy jest Bosch i Zelmer. Dla mnie liczy się przede wszystkim moc silników i elementów, z jakich sprzęty są wykonane, a te dwie firmy spełniają te oczekiwania,

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2012, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Również poleciłbym sprzęt firmy Bosch i osobiście jestem zadowolony, ze sprzętu firmy AEG.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 listopada 2012, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się BOSCH robi bardzo dobry sprzęt AGD, nigdy mnie nie zawiódł.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2012, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlaczego od razu google? przecież od tego jest forum by swoje opinię, poglądy itd wyrażać

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2012, 23:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zainwestować w dobry sprzęt,polecam sklep ze sprzętem od solidnych producentów megamarket.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 grudnia 2012, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Janusz1983 napisał: Również poleciłbym sprzęt firmy Bosch i osobiście
jestem zadowolony, ze sprzętu firmy AEG.


Zgadzam się z Januszem w 100 procentach. lodówki Bosha są najlepsze, dlatego że fajnie chłodzą piwka, nawet jeśli braknie prądu:):). W przypadku awarii mrozi nawet do 17 godzin produkty znajdujące się w mojej lodówce:):)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2012, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przymierzam sie do zakupu lodówki side by side bosch

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2013, 18:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie wygląda to inaczej w zależności o rodzaju sprzętu i przeznaczenia. Ja rozglądam się teraz za jakimś okapem kominowym i też zastanawiam się na jaki model i jakiej marki najlepiej jest się zdecydować. Czy za niższą kwotę można kupić coś solidnego i nowoczesnego?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2013, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

kominowy i porządny.. a co rozumiesz przez niższą kwotę. Jeden z lepszych okapów kupisz za ok 800 złotych (OKC 654 S), wiec nie wiem czy to są ogromne koszta

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2013, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś mógłby co nieco powiedzieć o piekarnikach? Kto najlepiej sprawdza się w ich przypadku i czym warto kierować się przy zakupie tego sprzętu? Lepiej wydać trochę więcej pieniędzy, żeby dostać coś solidnego?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też