Sprzęt AGD

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

11 lutego 2013, 16:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kuratelko napisał: kominowy i porządny.. a co rozumiesz przez niższą kwotę.
Jeden z lepszych okapów kupisz za ok 800 złotych (OKC 654
S), wiec nie wiem czy to są ogromne koszta


Nie, nie, to jest jak najbardziej znośna cena :) Zdaje się, że posiada on także sterowanie sensorowe, czy to jest przydatne? Rozumiem, że działa to na tej zasadzie, że sam się włącza, kiedy poczuje opary, tak?

Okapy to w ogóle psujące się urządzenia?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2013, 00:48

Zgadzam sie: good 0 bad

ja stoje na stanowisku, że lepiej delikatnie dopłacić za taką np integre smart niż po 2 latach szukać nowego piekarnika

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2013, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze odradzam zakupy produktów marki ZELMER!!! Materiały są słabe i szybko się rozpadają a ZELMER umywa ręce i nie bierze żadnej odpowiedzialności za kiepską jakość!!! Na początku stycznia kupiłam za ponad 450 zł odkurzacz wodny ZELMER Aquos. Podczas 4 odkurzania odpadło kuło, pokruszyła się obudowa. Nowiusieńki odkurzacz jest zniszczony. Na moją uprzejmą reklamację ZELMER odesłał mnie do odpłatnej naprawy, oceniając, że wystąpiło "uszkodzenie mechaniczne". Umyli ręce a u mnie stoi plastikowe BUBEL za ponad 450 zł, który nie jeździ. Zdecydowanie nie polecam produktów marki ZELMER. Niższa cena wynika jakości materiałów i podejścia do klienta. Idą w ilość, nie w jakość!!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2013, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja śmiało mogę polecić sprzęty Whirlpoola. Trochę tego w domu mam i jestem bardzo zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2013, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam podobne zdanie i odczucia w kwestii użytkowania sprzętu Whirpoola,póki co nie zawiedliśmy się na nim. Sprawdź też Electroluxa oraz Indesit. To solidne firmy.


www.Nawigator-24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 czerwca 2013, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto się zorientować jaki sprzęt jest używany w najlepszych restaturacjach. Spis takich firm można znaleźć np. na http://www.horeca.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2013, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik driver29 napisał: Pewnie wygląda to inaczej w zależności o rodzaju sprzętu
i przeznaczenia. Ja rozglądam się teraz za jakimś okapem
kominowym i też zastanawiam się na jaki model i jakiej
marki najlepiej jest się zdecydować. Czy za niższą
kwotę można kupić coś solidnego i nowoczesnego?


Co do okapów, to polecam polską firmę Ciarko. Siostra spotkała się z tą marką za granicą, zamontowała u siebie i bardzo sobie chwali. Teraz sama robię remont kuchni i pewnie sobie zamontuje. Wybór jest ogromny, tu możesz sprawdzić: http://www.ciarko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2013, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam u siebie z kolei bardzo dużo sprzętów Amica - okap, piekarnik, lodówka, pralka. Póki co nie miałem z nimi żadnych problemów i oby tak dalej :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2013, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik debra napisał: A ja śmiało mogę polecić sprzęty Whirlpoola. Trochę
tego w domu mam i jestem bardzo zadowolona.
U mnie też od wielu lat sprawdza się Whirlpool. Nic się nie psuje i działa bez zarzutu.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2013, 21:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe promocje teraz są w Whirlpoolu, szczególnie dla kogoś, kto kupuje więcej niż jeden sprzęt agd, np przy zakupie piekarnika i płyty indukcyjnej komplet garnków gratis.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 206

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >