Sprzęt AGD

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

11 września 2017, 07:10

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie podstawą, oprócz lodówki, jest zamrażarka. Dobra zamrażarka to podstawa w kuchni i nie wyobrażam sobie, żeby nie mieć dobrej i pojemnej. Dlatego zdecydowałem się (między innymi dlatego ;) ) na zamrażarkę Liebherr. Wygląda bardzo ładnie, ma sporo miejsca w środku, dobrze się prezentuje w kuchni :-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2017, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Generalnie na dobrej klasy i jakości sprzęcie AGD nie warto oszczędzać, bo przecież będziemy używać go na co dzień, prawda? Warto poszukać w sklepach online gdzie mamy szeroki wybór i stosunkowo niższe ceny, zobaczcie na Efajne24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2017, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście większość sprzętów mam Siemensa, a teraz widziałam gdzieś że w media markt mają zmywarkę Siemens przecenioną, więc jak ktoś potrzebuje to warto sprawdzić okazję ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2018, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli przymierzacie się do wymiany starego sprzętu AGD na nowy to mogę wam polecić www.zakladobrotuzlomem.pl w Bydgoszczy. Zawsze sprzedaję do nich elektrośmieci. Mają bardzo dobre ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2018, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jednak według mnie te oznaczenia coś znaczą i jest różnica między klasą A, a D - mniej prądu jednak na pewno zużywają te energooszczędne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2018, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro mowa o dobrym sprzęcie AGD i RTV to zerknijcie także do nas na
www.BK-market.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór oraz rozsądne ceny, zapraszamy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2018, 08:11

Zgadzam sie: good 0 bad

teraz jest duży wybór.

Ten post był edytowany przez Ela78 dnia: 27 czerwca 2018, 16:19
Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2018, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zanim zdecyduję się na zakup sprzętu agd to najpierw szukam w necie oferty, porównuję ceny, czytam wszystko dokładnie jakie mają funkcje i opinie klientów. Jakiś czas temu szukałam piekarnika do zabudowy i znalazłam Candy WATCH-TOUCH który spełniał moje oczekiwania, opinie klientów tej marki są pozytywne i póki co nie zaluje tej decyzji .

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2018, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do miejsc, w których można pozbyć się starego sprzętu AGD to polecam wam zgłosić się do www.recykling-karat.pl Zajmują się utylizacją i recyklingiem różnego rodzaju sprzętów elektrycznych.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2018, 07:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdy tylko wprowadziliśmy się do nowego mieszkania to pełne wyposażenie AGD zakupiliśmy bezpośrednio z Marketu Chróściel https://marketchrosciel.pl/ . Komplet garnków, czajnik, patelnia jak i wiele innych, zdobiących naszą kuchnię pochodzi właśnie z ich oferty. Artykuły charakteryzuje super jakość a przede wszystkim fajna cena.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera
  • kino domowe Liczba postów: 44 Grupa: Sprzęt AGD... Dzięki informacjom zza świata kina fani mogą śledzić nie tylko nowości kinowe, ale również ciekawostki związane z życiem i karierą ulubionych aktorów i reżyseró...
  • Najważniejsze o pralkach Liczba postów: 69 Grupa: Sprzęt AGD... Gdyby ktoś z Was szukał pralki przemysłowej np do gastronomii to polecam zapoznać się z ich ofertą - https://www.lodo.pl/gastronomia/urzadzen ia_pralnicze_pralni...
  • czarna bateria prysznicowa Liczba postów: 4 Grupa: Sprzęt AGD... Jeżeli chodzi o baterie prysznicowe ścienne czarne to jak najbardziej warto sprawdzić ofertę SOTBE LOFT SVAR, którą znajdziecie tutaj https://sklep.sotbe.com/SO...
  • Jaki nawilżacz powietrza? Liczba postów: 86 Grupa: Sprzęt AGD... Dyson oczyszczacz powietrza opinie - czekam na opinie czy warto kupić ten oczyszczacz? Na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru oczyszczacza? Znalazłam artykuł....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 425

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >