Sprzęt AGD - czy warto kupować ze sklepów internetowych?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

9 marca 2009, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy waszym zdaniem warto kupować sprzęt AGD ze sklepów internetowych? Czy nie jest stosowane tam naciąganie potencjalnego klienta? Czy rzeczywiście są na sklepach internetowych takie doskonałe okazje?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2009, 18:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Przez internet nie kupuję, ale słyszałam wiele dobrych opinii m.in, że jest taniej. Niekiedy ta różnica jest na prawdę duża. Ale to zależy, są i zwolennicy i przeciwnicy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 października 2010, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto czy nie warto? Opinii tyle co i ludzi, ja osobiście nie jestem zwolennikiem tego typu zakupów sprzętu agd co innego ciuch bądź jakaś inna drobnostka, ale sprzęt takiego typu nigdy

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2010, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

ja jestem akurat z tych, co są za :-) ze względu na cenę - nawet z przesyłką wychodzi taniej i ze względu na to, że szybko można przejrzeć i porównać oferty kilku sklepów i i kilku modeli danego sprzętu. Czasem w sieci można też kupić coś czego akurat nie ma w sklepie stacjonarnym. Jedyny minus to taki, że nie można dotknąć, pomacać sprzętu przed zakupem.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2010, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Sklepy internetowe ze sprzętem AGD - a sio, a sio, a sio! Zamówiłam raz i więcej nie zamówię. Zostałam oszukana sprzęt trzy razy był oddawany na gwarancję aż w końcu domagałam się o zwrot gotówki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2010, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Sklep internetowy, czy w realu, tak samo może chcieć nas oszukać. Ja parę razy kupowałam drobne AGD przez internet i jestem zadowolona, zwłaszcza z zaoszczędzonej gotówki.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2010, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem jak najbardziej za zakupami przez internet. Według już buty prędzej wolałabym kupić w tradycyjnym stacjonarnym sklepie niż przez internet. Ostatnio sprawdzałam ceny odkurzaczy i na przykład w Medialuxie większość modeli jest tańsza. Poza tym gwarancja jest ta sama więc można tylko na tym skorzystać i zaoszczędzić na czasie.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2010, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze istnieje ryzyko tego ,że zostaniemy oszukani,ale znowu bez przesady. Są także sprawdzone i uczciwe sklepy internetowe którym warto zaufac. Dotyczy to nie tylko sprzętu agd,ale także innych rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2010, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Przypadek @Zetki to raczej nie tyle wina sklepu, co samego sprzętu. A Wadliwe urządzenia mogą się tak samo trafić w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Ja kilka razy kupowałem w sieci i jestem zadowolony z zakupów. Trzeba mieć tylko swój zaufany sklep. Ja mam swoje electro i jeszcze się nie zawiodłem.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2011, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z powyższą opinią. Wadliwy towar może trafić się w każdym sklepie,ale im więcej pozytywnych opinii i komentarzy ma sklep internetowy,tym pewniejsze źródło zakupu. Pamiętajmy aby zawsze to sprawdzać. Zapraszam także do mojego sklepu,teraz mamy fajne promocje.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera
  • kino domowe Liczba postów: 44 Grupa: Sprzęt AGD... Dzięki informacjom zza świata kina fani mogą śledzić nie tylko nowości kinowe, ale również ciekawostki związane z życiem i karierą ulubionych aktorów i reżyseró...
  • Najważniejsze o pralkach Liczba postów: 69 Grupa: Sprzęt AGD... Gdyby ktoś z Was szukał pralki przemysłowej np do gastronomii to polecam zapoznać się z ich ofertą - https://www.lodo.pl/gastronomia/urzadzen ia_pralnicze_pralni...
  • czarna bateria prysznicowa Liczba postów: 4 Grupa: Sprzęt AGD... Jeżeli chodzi o baterie prysznicowe ścienne czarne to jak najbardziej warto sprawdzić ofertę SOTBE LOFT SVAR, którą znajdziecie tutaj https://sklep.sotbe.com/SO...
  • Jaki nawilżacz powietrza? Liczba postów: 86 Grupa: Sprzęt AGD... Dyson oczyszczacz powietrza opinie - czekam na opinie czy warto kupić ten oczyszczacz? Na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru oczyszczacza? Znalazłam artykuł....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19122 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >