Stalowe hale

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

25 marca 2015, 07:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście przydatne rzeczy – można je z powodzeniem wykorzystać. Ja myślę, że podstawą przy robieniu takiej hali jest projekt. Wtedy architekt może dokładnie zaplanować każdy element: od instalacji, poprzez oświetlenie, a na elewacji kończąc. Widziałam takie projekty fajne w swoim mieście – robił je architekton z piły.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2015, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

A co stosujecie w obszarze zabezpieczeń ogniochronnych? To też ważna sprawa jest, zwłaszcza, jak w hali jest towar za kilka milionów złotych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2015, 21:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik morales napisał: A co stosujecie w obszarze zabezpieczeń ogniochronnych? To
też ważna sprawa jest, zwłaszcza, jak w hali jest towar
za kilka milionów złotych.


Przeważnie inwestorzy nic nie inwestują, tylko montują systemy alarmowe, które mają spełnić podstawowe wymagania, aby straż pożarna odebrała taki magazyn czy halę.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2015, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie no, myślę, że nie jest jednak tak najgorzej. Jak ktoś ma przecież magazyn na przykład z elektroniką to w jego interesie jest, aby mieć dobre zabezpieczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2015, 20:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Z mojego doświadczenia wiem, że można zamontować rzeczywiście dobry system przeciwpożarowy, ale to nie jest tylko jedno rozwiązanie. Tak naprawdę w przypadku pożaru tak czy inaczej sprzęt ulegnie pewnie uszkodzeniu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2015, 21:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Podstawą jest dobra instalacja ppoż., ale to nie wszystko. Sama konstrukcja stalowa i dach powinny być pokryte np. farbą ogniochronną. Jest taka farba flame stal, u nas ją kładła firma gas-poż-bis. Moim zdaniem takie zabezpieczenie to podstawa jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2015, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale to potwierdzona jest skuteczność takiej farby?

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2015, 01:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Pracuje w sklepie z takimi farbami i najlepiej sprzedaję się ta farba (mimo tego że jest dość droga) :
http://oua.be/1v7o

Ostatnio "jakas" firma tytoniowa kupiła jej 500kg a to naprawde bardzo duzo, bardzo.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2015, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik zawadowski napisał: Ale to potwierdzona jest skuteczność takiej farby?

Jest. Inaczej nie wykonywałoby takich zabezpieczeń. Przecież są ogólnodostępne farby do stali albo farby do drewna. Taką do stali stosuje się w halach, a tę drugą na przykład w domach o konstrukcji drewnianej.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2015, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja usłyszałem wlasnie o tej nowince dzieki znajomemu, który zaczal „sobie” robic taka chale dzieki firmie www.profixhale.pl duza oszczędność pieniędzy

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka klimatyzacja? Liczba postów: 135 Grupa: Innowacje w... Klimy AIWA są spoko, bo nie biorą dużo prądu i mają tryb eco. Łatwo się nimi steruje, więc polecam. Model AIWA-MU25IN/OUT jest świetny do małych i średnich pomi...
  • Hale magazynowe producent Liczba postów: 2772 Grupa: Innowacje w... Wydaje mi się ze w takich halach podstawowe elementy do suwnice, wciągarki, żurawie czy różnorodne wózki widłowe. Taki asortyment na 100% możesz znaleźć w firmi...
  • Budowa hali Liczba postów: 240 Grupa: Innowacje w... Z pewnością warto zauważyć, że znaki znaki ochrony przeciwpożarowej służą jako wizualne przypomnienie dla pracowników, aby podejmowali niezbędne środki ostrożno...
  • Nowoczesne domy z drewna Liczba postów: 16 Grupa: Innowacje w... Nowoczesne domy z drewna https://domyhbe.pl/ to coraz popularniejszy trend w dzisiejszym budownictwie, łączący tradycyjne materiały budowlane z nowoczesnymi tec...
  • pompy ciepła Liczba postów: 27 Grupa: Innowacje w... Co w sumie robi taka pompa jonowa? Coraz częściej widzę gdzieś takie rozwiązania, ale właściwie nie wiem, jak to działa. Napisałabyś coś więcej?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 221

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >