Stalowe hale

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸

26 czerwca 2019, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jeżeli mamy zamawiać firmę do budowy konstrukcji stalowych to polecam skontaktować się z firmą z pod Warszawy w Wieliszewie http://stalkon.waw.pl/kontakt/. Firma oferuję budowe konstrukcji stalowych na najwyższym poziomie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lipca 2019, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Z własnego doświadczenia polecam zamawiam konstrukcje stalowe od sprawdzonego i zaufanego producenta. A te dostarczył nam KonsTak http://konstak.pl/ . Bez nich z pewnością byśmy nie wznieśli naszej hali!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2019, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o wszelkie stalowe konstrukcje to mogę polecić EuroRaf. Wykonanie projektu terminowe. Wszystko zgadzało się z tym na co się umawialiśmy. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2019, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma zdecydowanie godna polecenia to EuroRaf. Wykonują wszystko dobrze i rzetelnie. Cenowo wychodzi to naprawdę dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2019, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o kontrukcje stalowe to mogę polecić firmę WARMA. Bardzo dobre wykonanie, dobry kontakt z firmą. POLECAM!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2019, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze przy wykonywaniu konstrukcji stalowych oraz hal stalowych jest znalezienie jak najwyższej jakości stali. Ja od siebie mogę wam polecić nawiązanie współpracy z firmą www.mtmstal.pl Oni sprzedają solidną stal w normalnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2019, 08:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie, czy wiesz gdzie zaopatrzyć się w stosowną stal? Nam dostarczali ją http://www.loko.pl/ , tak jak i wiele innych metali kolorowych. Zdecydowanie trafiony zakup.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2019, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ze swojej strony polecam firmę http://stalkon.waw.pl/oferta/. Firma oferuję stawianie hal stalowych, konstrukcji stalowych, stawianie stalowych pawilonów oraz można u nich zamówić bramy,drzwi,zadaszenia ,pomosty ,ogrodzenia i balustrady.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2019, 08:36

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie stoją na placu dwie hale i obydwie stawiał Euro Raf. Robota wykonana fachowo. Spawy trzymają, nie ma problemów. Obłożone to jest blachą, ocieplone. Jak ktoś chce ogarniętą konstrukcję (u mnie był trochę nieregularny kształt) to na pewno można na nich postawić.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2019, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do postawienia hali to ja współpracowałem z firmą WARMA :) Profesjonaliści w każdym calu, wykonali wszystko zgodnie z założeniami.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...
  • pompy ciepła Liczba postów: 29 Grupa: Innowacje w... Z jakiej formy ogrzewania korzystacie i dlaczego? producent ogrodzeń aluminiowych
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 75 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych
  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 64 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 338

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >