Stara cegła na ścianie

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

20 marca 2015, 20:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, cegła to jest to. Co prawda teraz mam, jak większość fazę na białe ściany, ale powoli zaczynają mi się nudzić. U mnie walczy kilka opcji wystroju wnętrz, musiałabym mieć zamek, żeby się dekoratorsko wyszaleć :) Rustykalny wystrój z cegła w tle to jedna z opcji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 marca 2015, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli dopasujesz pozostałą część mieszkania pod starą cegłę i taką kolorystykę,to uważam że wtedy ma to sens. Chodzi o to aby cegła nie była czymś oderwanym od reszty i dodatkiem,a raczej tym co wyznacza główny nurt w całym mieszkaniu.

www.Strefa-Domowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2015, 19:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Znajoma posiada w swoim domu i wygląda to bardzo imponująco.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2015, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam takie samo zdanie na ten temat,czyli również uważam,że stara cegła będzie się bardzo fajnie prezentować o ile dobierzemy równie eleganckie meble oraz dodatki- wtedy całość ma sens,przykłady takiej aranżacji można znaleźć np na forach budowlanych.

www.MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2015, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

NIE POLECAM ZAKUPU ŻADNYCH PRODUKTÓW W FIRMIE ESZTEKA! ZAMÓWILIŚMY PŁYTKI PONAD MIESIĄC TEMU, DO DZIS ICH NIE DOSTARCZONO. BRAK KONTAKTU Z FIRMĄ! PIĘNIĄDZE ZOSTAŁY WPŁACONE I DO DZIŚ ANI PŁYTEK ANI KASY. ZWYKLI OSZUŚCI !!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2015, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o cegłę dekoracyjną to mam podobne zdanie,również uważam ze prezentuje sie bardzo ładnie i to niezależnie od mebli,stylu w jakim chcemy urządzić pokój,podobnie sprawa ma się z kamieniem dekoracyjnym.

www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2015, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Również chcę zrobić taką ścianę, ale zauważyłem, że teraz każdy urządza pomieszczenia w ten sposób.


Zapraszam na mój blog o finansach kruk firma windykacyjna

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2015, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

To wybierz beton architekotniczny, jeszcze nie jest aż tak popularny.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2015, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamiast cegły można zastosować również element sztukaterii - panele dekoracyjne 3D. Nietuzinkowa rzeźba wyeksponuje każdą ścianę i wnętrze w każdym stylu :)
Zaletą paneli 3D jest wytrzymałość, lekkość, łatwość w montażu, dowolne rozłożenie ich na ścianie (czy suficie) oraz możliwość malowania.


Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2015, 18:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo wiele ciekawych rozwiązań znajdziecie równiez na stronie Decomanii, wiec jesli chcecie poszukac inspiracjii np. dla swojego salonu to dokładnie tam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 312

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >