Stara cegła na ścianie

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

12 września 2013, 07:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Wygląda świetnie:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2013, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bardzo chciałabym zrobić sobie taką ścianę z cegłówki w salonie tylko nie wiem co to tak naprawdę jest płytki gipsowe? i gdzie najlepiej i oczywiście najtaniej to kupić. pomożecie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2013, 23:39

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo fajna opcja na złamanie wizerunku jakiegoś pomieszcenia ;) z tego co wiem mozna kupic gipsowe ala cegły pomalować tak aby wygladały staro i naklepić na ściane ;) super to wyglada

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2013, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

A może jeszcze zamiast cegieł taka fototapeta z kamieniami?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2013, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Efekt podoba mi się. Można oczywiście wyłożyć cegły w różnym odcieniu lub je domalować. To nad czym się zastanawiam to czyszczenie rowków. Z biegiem czasu będzie tam osiadać kurz a odkurzacz ma zbyt krótki kabel, żeby dostać się do każdej części.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 stycznia 2014, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mam być szczery to mi osobiscie efekt bardzo sie podoba,zawsze chciałem mieć taka starą dekoracyjną cegłę na ścianie. W salonie naprawdę fajna sprawa i też nie jest to droga opcja.


www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2014, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio wykonałem ścianę z dekoracyjnych cegieł u siebie w kuchni. Moim zdaniem wygląda naprawdę genialnie.
Jako że zawsze dziele się efektami prac na blogu, zapraszam do odwiedzin i komentarzy - co o tym sądzicie.
http://www.imindesign.pl/cegly-dekoracyjne/

Jest jeszcze w tym poście instrukcja obsługi dla laików, żeby nie mieli takich problemów jak ja :)
http://www.imindesign.pl/stara-cegla-dekoracyjna-jak-polozyc /

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2014, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Cegła na ścianę to super sprawa, dobry wybór znajdziesz tutaj http://www.florisa.pl/category/terakota

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2014, 18:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajna sprawa,ale nie wiem czy w praktyce lepiej nie sprawdzi się chociażby tynk strukturalny niż taka cegła,nie sądzicie? Czekam na Wasze opinie.


www.Kociol.net

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2014, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Kilka postów wyżej ktoś zaproponował fototapetę z kamieniami - uważam, że nie może być gorszego rozwiązania, przecież to będzie na pierwszy rzut oka zauważalne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19170 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 390

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >