Stara kamienica

« Powrót do grupy: Trudne tematy

19 marca 2022, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie kupiłam niewielką kamienicę z lokatorami. Kamienica ma swoje lata i na pewno zdarzają się w niej awarie, dlatego szukam firmy, która pomogłaby mi w przypadku ich powstania. Polecicie jakąś?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2022, 23:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj takie wiekowe kamienice, chociaż są wytrzymałe, faktycznie mogą przynieść Ci trochę zmartwień. Ja współpracuję z firmą proizol, dla mnie są niezawodni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2022, 23:48

Zgadzam sie: good 0 bad

try here DarkFox Market alternative links

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2022, 06:40

Zgadzam sie: good 0 bad

find more info DarkFox Market link

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2022, 00:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój wujek mieszkał w starej kamienicy i co chwile coś się działo. To przecieki, jakieś nie szczelności i wiele innych. Właśnie firma proizol często przyjeżdżała, żeby wszystko naprawić. Chyba warto wziąć ją pod uwagę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 marca 2022, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieszkanie w takiej starej kamienicy z pewnością ma swoje uroki. Warto odpowiednio je urządzić, bo taka szafa może idealnie wpasować się w klimat takiego mieszkania co warto rozważyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2022, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi zawsze pomagają oni: https://proizol.pl/dla-administratorow-i-zarz adcy-nieruchomosci/ . Dla firmy żadna awaria nie jest straszna. Swoich stałych klientów traktują priorytetowo, więc szybko zajmą się naprawą.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2022, 23:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki, jesteście super. Jestem po wstępnej rozmowie z firmą i widać, że faktycznie znają się na rzeczy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • samochód Liczba postów: 130 Grupa: Trudne tema... Czy korzystaliście również z jazdy próbnej?
  • Studia - ważny wybór Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Jest mnóstwo czynników determinujących opłacalność zapisania się na studia wyższe, opłacenie czesnego i rozpoczęcie zdalnej edukacji. Choć nauka na odległość wy...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o zdrowie Waszych dzieci i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na zakup produktów medycznych dla dzieci, np. aspiratora....
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1650 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)
  • alkomat Liczba postów: 61 Grupa: Trudne tema... Polecam firmę https://sklep-alkomat.pl/, kupiłem ostatnio tam alkomat firmy FITalco i jestem zadowolony, cena do 300 zł za Galaxy Plus jeszcze jest do przełknię...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 331

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >