Sterowniki temperatury

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

30 listopada 2010, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie o sterownikach temperatury? Nie wiem dlaczego ale wydaje mi się że jest to urządzenie trochę przegadane i nie jest rzeczywiście tak skuteczne i potrzebne jakby się wydawało.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2010, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście wydaje mi się że to jest zwykły lans, być może są one jakieś super rewelacyjne, ja nie miałam z tym nic wspólnego i nie chce bo jakoś mnie nie przekonują. Ale może ma ktoś styczność ze sterownikami? Będę czekać na opinię

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2010, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie koniecznie sterowniki są lansem. Ja uważam, że to jest bardzo dobre rozwiązanie. Można dostosować temperature do swoich indywidualnych potrzeb. trzeba poczytać najpierw dopiero osądzać

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2011, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry sterownik to podstawa. Ja w swoim kotle mam ecomax i jest rewelacja. Automatycznie ustawia wszystko aby uzyskać zadaną temperature. Współpracuje z zasobnikiem cwu, termostatem pokojowym i pogodówką. W razie braku prądu wyłącza kocioł a kiedy prąd znowu zaczyna płynać to sam odpala kocioł(zapalarka) i nabija do temperatury jaka powinna być.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2011, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik medagrrro napisał:
Co sądzicie o sterownikach temperatury?
Nie wiem dlaczego ale wydaje mi się że
jest to urządzenie trochę przegadane i
nie jest rzeczywiście tak skuteczne i
potrzebne jakby się wydawało.

Użytkownik medagrrro napisał:
Co sądzicie o sterownikach temperatury?
Nie wiem dlaczego ale wydaje mi się że
jest to urządzenie trochę przegadane i
nie jest rzeczywiście tak skuteczne i
potrzebne jakby się wydawało.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2011, 23:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że to fajna rzecz. Stworzona po to, żeby ułatwić nam życie i chyba pozwoli na jakieś oszczędności. Czytałem na www.nowoczesneogrodyzimowe.blogspot.com, że można takim sterować nawet ogrzewaniem w takim ogrodzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2011, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

A ma ktoś może sterownik którym steruje się przez internet lub sms? Wiem że Zębiec ma takie sterowniki do swoich kotłów i ciekaw jestem jak to się sprawdza.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2011, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Też słyszałem o tej nowej technologii i sam jestem ciekaw jak się sprawdza takie rozwiązanie. Mam kocioł z podajnikiem Zębca i jestem ciekaw czy można do niego zakupić tylko ten nowy sterownik?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2011, 22:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Muszę przyznać że firma z Zębca robi na mnie wrażenie a zwłaszcza ich nowinki technologiczne. Ciekaw jestem jak się sprawdzają te sterowniki.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2011, 21:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak już wspominałem w innym wątku - Zębiec dają radę. Znajomy ma na Markurym takie bajery i jak narazie nie płacze :D

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 560

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >