Stół do jadalni

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

5 września 2019, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Do wnętrza o nieco surowym charakterze proponuję klasyczny stół z drewnianym blatem i metalowymi nogami.

Do tego metalowe krzesła, których siedzisko i oparcie ma formę siatki. Całość uzupełni faktura betonu i chropowatej ściany.

fot. Divali

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 listopada 2019, 07:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Nasz stół w jadalni ma swoje lata, jednak postanowiliśmy go odmienić, poddać renowacji. Stało się to możliwe za sprawą www.emstyle.eu oraz ich oferty. Ze wsparciem ich produktów meble zyskały drugie życie!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 listopada 2019, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja swój stół zamówiłem u Grzegorza Michałka, robi on rzeźby z drewna na zamówienie. Nasz stół jadalny to serce naszego domu i przykuwa cała uwagę, robi ogromne wrażenie - polecam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2019, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Brzmi nieźle. Ja cenię sobie oryginalność, także doszłam do wniosku, że kupię dla siebie krzesła tapicerowane ze stołem, które znalazłam na stronie https://vokato.com/promocja. Nawet teraz zauważyłam, że mają tam akcje promocyjne, także jeszcze skorzystam na tym.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2019, 02:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej to jedź do sklepu stacjonarnego. Tam znajdziesz najlepsze rozwiązania. I będziesz mógł naocznie zobaczyć te stoły.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2020, 23:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Niebanalne stoły są dostępne tutaj https://meblarnia.com.pl/stol-drewniany-rusty kalny . Plusem jest to, że produkowane są w Polsce. Solidnie wykonane, eleganckie i stylowe. Można dostosować wymiar takiego stołu do swoich potrzeb, co jest ogromnym plusem. Warto się w tym sklepie na spokojnie rozejrzeć. Propozycji jest naprawdę wiele.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2020, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w jadalni super się sprawdza stół rozkładany. Kupiłam w komplecie razem z krzesłami głównie ze względów estetycznych, żeby po prostu wszystko ze sobą wizualnie pasowało.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2020, 21:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Zosia_K napisał: U mnie w jadalni super się sprawdza stół rozkładany.
Kupiłam w komplecie razem z krzesłami głównie ze
względów estetycznych, żeby po prostu wszystko ze sobą
wizualnie pasowało.

Stół rozkładany kojarzy mi się tzw. ławami, które nie były dość estetyczne. Możesz wrzucić foto swojego stołu?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2020, 17:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Może warto udać się do stolarza i zapytać u źródła?

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2020, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Posiadam firmę, która produkuje meble (w tym stoły do jadalni) . Jednakże, do takiego stołu w zestawie dochodzą krzesła. I to nie byle jakie! Są one obite eleganckim materiałem tapicerskim, przez co efekt jest niewiarygodny. Materiały tapicerskie zapewniają nam https://www.mebelart.com.pl/ , to dopiero jakość!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 173

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >