Stół - nierozkładany czy rozkładany?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸

1 czerwca 2017, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozkładany jak jest mało miejsca i wtedy tylko w jadalni w salonie nie składany.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2017, 08:04

Zgadzam sie: good 0 bad

W jadalni obowiązkowo stół rozkładany na 8-12 osób, ponieważ jest to po prostu przyszłościowe rozwiązanie i nigdy nie wiesz kiedy Ci się przyda. Do tego polecam dobrą od razu komplet krzeseł, zresztą ciekawe zestawy znajdziecie na www.AdidarMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2017, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj to prawda, jak juz kupowac stół to najlepiej rozkładany. Ja juz mam dość swojego, przy którym niestety rodzinne zjazdy są istnym koszmarem dla mnie. Mam już na oku fajny, drewniany w Meble Hot i to za przyzwoite nawet pieniądze. Musze sie jeszcze dopytać jak to jest z tapicerowaniem u nich krzeseł, bo może na swoich bym tylko wymieniła na nową.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2017, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Alternatywą dla stołu rozkładanego jest stół z dostawkami - aby zwiększyć jego powierzchnię wystarczy dołączyć dostawkę, bez zdejmowania wszystkich przedmiotów, które mamy na stole. Dobra opcja, gdy odwiedzają nas dodatkowi goście.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2017, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

W jadalni najbardziej sprawdzi się rozkładany prostokątny stół. Okrągły pasuje bardziej do kuchni. Natomiast rozkładany przydaje się, gdy mamy dużą rodzinę i często ich gościmy u siebie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lipca 2017, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli masz taki wybór to pewnie, że rozkładany. Przyda się o wiele częściej (jakieś przyjęcia, urodziny, święta). Zresztą... po więcej inspiracji możesz wejść sobie tu i przeczytać o zastosowaniu takiego stołu.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2017, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem zdania, że rozkładany stół to praktyczne rozwiązanie i będziecie mogli wykorzystać je w każdym momencie, np: podczas wizyty gości czy rodziny. Nie musi być prostokątny,równie dobrze może być okrągły. To zależy od budżetu jaki posiadasz na jego zakup.

www.Vocco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2017, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaki polecacie stół na 6 osób aby go można było szybko zmontować i rozmontowac ? Nie mam miejsca na postawienie go na stałe i szukam takiego który mogę odłożyć w ktą

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2017, 08:07

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie w rachubę wchodzi rozkładany. Może zerknij do Meble Hot, mają dość fajną ofertę. Sami u nich jakiś czas temu taki kupowaliśmy i też jak mi jest potrzebny to sie go wtedy składa i gotowe. Klikanaście razy go już tak składaliśmy i rozkładaliśmy i jak na razie wszystko działa bez zarzutu.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2017, 19:49

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy od indywidualnych potrzeb :) Ja mam na przykład nierozkładany ale takie po prostu lubię :) Generalnie bardzo lubię stoły od Paul Bunyan, robione na indywidualne zamówienie przez polskich rzemieślników. Takie wiecie w amerykańskim stylu, stoły dla wielu pokoleń. Spotkaliście się już może z nimi ?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 130

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >