Stolarka okienno-drzwiowa o podwyższonym standardzie bezpieczeństwa

« Powrót do artykułu: Stolarka okienno-drzwiowa o podwyższonym standardzie... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

11 października 2021, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas okna do domu pasywnego winergetic premium passive z Oknoplast wybierał mąż, z kolei ja wybrałam drzwi zewnętrzne. Doradzono nam aluminiowe, które idealnie nadają się do budownictwa pasywnego. Tutaj wybór mój padł na Aluhaus. Jeszcze tylko fotowoltaika i pompa ciepła nam została do instalacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 grudnia 2021, 08:14

Zgadzam sie: good 0 bad

ja jestem zadowolona z okien o podwyzszonym standardzie bezpieczenstwa


______________
https://nadu.pl/jakie-sa-zalety-korzystania-z-uslug-ktore-of eruje-agencja-ochrony/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2022, 18:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Drzwi przede wszystkim muszą być ciche, zapewniać komfort termiczny, zapobiegać mostkom termicznym, do tego oczywiście jakość wykonania ma kluczowe znaczenie. Polecam KMT Supertherm 90. Spełniają kryterium programu Czyste Powietrze, można uzyskać na nie dofinansowanie, co w dzisiejszych czasach ma duże znaczenie

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2022, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Drzwi powinny być grube i dobrze izolować. Ja mam model supertherm 90 z KMT i jestem zadowolony, Jak widzę nie ja jeden , na wielu forach ludzie polecają ten model i tak na niego trafiłem

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2022, 21:45

Zgadzam sie: good 0 bad

supertherm z kmt mają grubość skrzydła 90 mm, są uszczelki i przegroda termiczna. Bardzo dobry model do domów pasywnych i energoszczędnych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 165

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >