Strop gęstożebrowy czy płyta?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

19 sierpnia 2014, 21:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, mam pytanie odnośnie stropów. Który wychodzi najkorzystniej pod kątem jakość/cena? W projekcie mam płytę stropową, ale nie chcę jej, bo beton na stropie ma tragiczną akustykę. Chcę zmienić na gęstożebrowy w systemie Porotherm, bo dom buduję też w tym systemie. Jak oceniacie taką zmianę? Czy są jeszcze jakieś inne sensowne rozwiązania?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2017, 07:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy wyborze stropu zależy mi na wysokiej jakości a także na nowych standardach. Wybrałem zatem stropy sbs firmy poz bruk,posiadają one nowoczesne standardy EUROKOD PN-EN 15037-1. Jest to zaufany
produkt w sieci poz bruka.Jest to strop, który ma beton wysokiej jakości, a także stal sprężającą wysokiej jakości. Sprężenie belki stropowej sprawia, że element uzyskuje dodatkowy zapas nośności i stropy mogą być układane na dużych rozpiętościach, dzięki czemu masa i przekrój belek są niewielkie.Stropy są również uniwersalne,technologia sprężania oraz szeroki asortyment belek pustaków pozwala na elastyczne stosowanie systemu nie tylko w budynkach mieszkalnych ale również w obiektach użyteczności publicznej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2017, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Decyzja o wyborze konkretnej technologii zależy od rodzaju architektury i konstrukcji budynku, ale w szczególności od rozpiętości podpór nośnych budynku.
Stropy gęstożebrowe są bardzo dobre, ale zanim zdecydujesz się przeprojektowanie stropu skonsultuj decyzję z architektem, aby nie doprowadzić do jakiejś katastrofy.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2017, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

My zdecydowaliśmy się właśnie na stropy gęstożebrowe i jesteśmy bardzo zadowoleni! Polecam, szczególnie te od firmy[url] http://www.artbet.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2018, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem zdecydowanie lepszym rozwiązaniem w tym przypadku byłaby płyta, zajrzyj do nas chętnie pomożemy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2018, 00:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem dużo lepsza opcją będzie jednak strop, ale kto co woli i jakie ma środki.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2018, 19:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Produkty od www.termat.pl są niezastąpione. Keramzytowe materiały budowlane oraz stropy Teriva i Filigran to godne polecenia produkty. Podchodzą indywidualnie do klienta i zawsze służą fachową poradą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 24 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...
  • Czym wyrównać podłogę? Liczba postów: 21 Grupa: Robimy stro... Wystarczyłaby zapewne wylewka nowa. Najlepiej wylewka anhydrytowa łódzkie bo sama dobrze się wyrównuje i bardzo szybko schnie.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19152 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >