Stropy i dachy

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

9 stycznia 2014, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Do tego warto zapoznać się z wpisem MG Projekt http://www.mgprojekt.com.pl/blog/bledy-na-bud owie-sciany-stropy-schody/#axzz2phjcs2kO część rzeczy jest oczywista, ale mimo to wielu popełnia te same błędy, a potem jest płacz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 stycznia 2014, 18:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ile znowu przydatnego czytania :P



Budowa, Klinkier, Remont, Wykończenie wnętrz, Glazura, Szpachlowanie Bezpyłowe, Adaptacja poddasza

Ten post był edytowany przez matskl dnia: 26 stycznia 2014, 13:34
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2014, 20:55

Zgadzam sie: good 0 bad

a jak wyglada to pod ciezki material na dach? np dachowke betonowa?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2014, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii stropów, ja akurat gorąco zachęcam do przeczytania ciekawego materiału na jednym z blogów budowlanych - http://www.mgprojekt.com.pl/blog/strop-gestoz ebrowy-czy-monolityczny/#axzz2wSOBGgmL, który to porusza dylemat wyboru między stropem żelbetowym gęstożebrowym, a stropem monolitycznym. Można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, mamy też fajnie wypunktowane wady i zalety obu rodzajów stropów, o których mowa, a artykuł - mimo, że rzeczowy - napisany jest przystępnym językiem, także będzie zrozumiały też dla laika.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2015, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Buchu, wydaję mi się, że to dachówki ceramiczne są cięższe od betonowych. Co prawda wydaje mi się, że nie różnią się, aż tak bardzo wagowo, ale jednak trochę się różnią. Pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2015, 20:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Waga jednej dachówki betonowej i ceramicznej wacha się w granicach 4-5kg, więc jak pod jedną wytrzyma to i pod drugą tak samo :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2015, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się,waga jest podobna,aczkolwiek ceramiczna prezentuje się zdecydowanie lepiej,ładniej. To rzecz jasna nic innego jak tylko kwestia gustu,ale mimo wszystko warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.

www.Re-mal.com

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2015, 19:27

Zgadzam sie: good 0 bad

hm,prezentuje się lepiej,ale też kosztuję więcej od dachówki cementowej, więc nie każdy może sobie pozwolić, co prawda według mnie warto jest poczekać trochę i zaoszczędzić dodatkową kwotę, żeby dach był pokryty ceramiką. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2015, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto też pamiętać o jak najlepszym odpływie deszczówki, u nas na budowie montowaliśmy rynny dachowe firmy Bratex Dachy http://struga-rynny.pl/producent/. Bardzo profesjonalna firma, a jej produkty są wysokiej jakości. Pozdrawiam

Ten post był edytowany przez amanda dnia: 5 stycznia 2016, 09:46
Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2016, 07:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A przy takiej obróbce dachu to nie trzeba korzystać ze specjalnych urządzeń? może warto wcześniej zamówić ostrzenie frezów? w ten sposób wszystko będzie wykonane bardziej solidnie...

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 279

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >