Studia

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6

5 listopada 2018, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

do my homework for me can you help me with my homework do my homework for me homework help online college essay ucla buy essays essay online write essays college essay religion essays essaywriters essays writing an essay college essays questions essay writing writing college level essays help write my story paper writing service paper writing service college paper writing

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2018, 19:12

Norman Logistics Sp.zo.o. Rolands petersons cpmtreding has released new forecasts on Poland becoming the logistics centre of Europe. Newest OECD (Organisation for Economic Co-operation and Development) data are indicating the increase of living standards in Poland, positive tendencies in economy and rapid development of the labour market. Rolands petersons cpmtreding
Experts at OECD has appreciated a change in the Polish labour market - a fall of the unemployment level to the lowest ever, reaching the lowest point in the last twenty years; labour demand is growing; and everything indicates a significant growth of average wages in the near future.Rolands petersons cpmtreding Unemployment levels in Poland in 2017 were low - 4,9% and all the forecast are indicating the continuous fall reaching 4,2% in 2018 and 3,8% in 2019. GDP will go on increasing, but a little bit more slowly. Forecasts for 2018 are 4,2%, but in 2019 - 3,7%. It should be mentioned that in 2017 GDP was 4,6%].
Poland should think more about the agricultural production export area. Today agriculture constitutes 5% of GDP, but the biggest part of agricultural production in Poland is producing for own needs].Rolands petersons cpmtreding Export products for the most part are milk products, meat and potatoes. By developing its infrastructure, Poland would be able to succeed exports. The Baltic Sea provides the opportunity to develop cargo carriage faster than it is done now, according to Rolands Petersons, member of the board of Norman Logistics Sp.zo.o. who offers his thoughts on Poland economy.
To keep this positive tendency, Poland has to find opportunities to invest in proficiency enhancement, development of infrastructure and innovations. Rolands petersons cpmtreding There should be a strategy allowing continuation and even growth of infrastructural investments.
Author: Rolands Petersons, member of the board of Norman Logistics Sp.zo.o.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 marca 2019, 10:18

Studia jak najbardziej są ważne, ale moim zdaniem tylko takie, które są/będą związane z naszą pracą. Czasy, kiedy najpierw szło się na studia, a potem szukało pracy już dawno minęły. Teraz to strata czasu i pieniędzy. Ja marzyłam żeby być nauczycielem, poszłam na takie studia, ale nie brałam pod uwagę innej pracy, choćbym miała pracować w jakiejś prywatnej szkole. Potem robiłam różne szkolenia, ostatnio znalazłam takie http://mojebambino.pl/2529-warsztaty-dla-nauc zycieli i i mam w planach zrobić, bo to fajna alternatywa do tradycyjnej nauki. Myślę, że dzieci byłyby szczęśliwe móc uczyć się z takim robocikiem.

Ten post był edytowany przez PannaMigotka18 dnia: 10 marca 2019, 10:18
Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2019, 16:47

Musisz zastanowić się jaki kierunek Cię interesuje i przede wszystkim co chcesz robić w przyszłości. Ja osobiście studiowałam na UE we Wrocławiu - http://www.ue.wroc.pl/kandydaci/, zerknij na ofertę dla kandydatów. Powiem szczerze, że jak najbardziej warto studiować, jeżeli ma się jasną przyszłość tego co będziemy robić w przyszłości ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2019, 17:55

Ja się zastanawaiam czy nie dokończyć studiów ktore zacząłem, zrobiłem 3 lata ekonomii i teraz myślę o 2-letnich żeby zrobić mgr,, warto?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2019, 19:11

Witam,
serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą WSB. Rekrutacja wciąż trwa, a obecnie nie pobieramy żadnej opłaty wpisowej. Istnieje u nas również możliwość połączenia dwóch rodzajów studiów realizowanych w tym samym czasie: studia II stopnia i studia podyplomowe. Dzięki temu można zyskać dwa dyplomy w dwa lata. W razie pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2019, 20:12

tadalafil 5mg coupon accutane diflucan colchicine 0.6 mg brand estrace

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2019, 11:18

Jesli chodzi o WSB II stopnia to wiadomo może kiedy będą zjazdy? Jest już harmonogram?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2019, 10:08

Witam, terminarz zjazdów jest udostępniony w extranecie (elektroniczny dziekanat) po zapisie na studia.
Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB II Stopnia

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2019, 14:50

Studia powinno się wybierać pod kątem swoich zainteresowań, żeby były przede wszystkim przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Prezent dla dziewczyny Liczba postów: 26 Grupa: Trudne tema... Uważam, że każda dziewczyna ucieszy się z dobrych perfumów. Jeżeli nie wiesz gdzie kupić oryginalne perfumy w dobrej cenie to zajrzyj na stronę internetowej hur...
  • elektronarzedzia Liczba postów: 12 Grupa: Trudne tema... Duży wybór elektronarzedzi mają na narzedzia.pl, zamawiałem tam sporo sprzętu, głównie AEG bo bardzo mi się t marka dobrze sprawdza juz od lat i nie widzę sensu...
  • suszarka elektryczna do prania Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Drodzy, żona mnie męczy o suszarkę, nie mam pojęcia jak to wybrać. Które funkcje warto mieć? Podoba jej się model electrolux perfect care, ten który ma opcję du...
  • W co warto obecnie inwestować? Liczba postów: 2896 Grupa: Trudne tema... Jeśli posiadasz swoją firmę to z pewnością warto zainwestować w odpowiednie oprogramowanie. Ma ono na celu usprawnić funkcjonowanie konkretnego przedsiębiorstwa...
  • Mieszkanie w stolicy Liczba postów: 17 Grupa: Trudne tema... mnie to się wydaje że mieszkania w stolicy to dla bogaczy. Jak widzę ceny za m2 to w sekundzie siwieję.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18001 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >