Studia na kierunku budownictwo.

« Powrót do grupy: Trudne tematy

18 maja 2016, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Jestem ciekawa jakie kierunki studiów w tym roku są popularne? Ktoś się wybiera na tą uczelnie WSEiZ ? Uczelnia ma wiele pozytywnych komentarzy i dużo ciekawych kierunków jak np.http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-archite ktury/budownictwo .Myślicie, że warto jeszcze taki kierunek studiować?

Ten post był edytowany przez limonka7 dnia: 18 maja 2016, 22:05
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2016, 08:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli wiążesz w budownictwem swoją zawodową przyszłość to jak najbardziej warto. Ja poszedłem na budownictwo (spec. budownictwo ogólne na Chodkowskiej w W-wie) dwa lata temu i uważam, że był to dobry wybór. Od października zacznę trzeci rok studiów, później czwarty i obrona. Generalnie i program studiów i uczelnia w pełni mi odpowiadają, mamy sporo praktyki, uczyć też się trzeba, ale idzie wszystko ogarnąć ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2017, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

każdy kierunek jest trudny i wymagający o ile chcesz z niego wynieść jak najwięcej. Miałam to szczęście, że zaczęła studiować dość wcześnie, zwiedziłam pół Europy dzięki agencjom wymiany akademickiej i gdziekolwiek nie byłam musiałam się uczyć... z przerwą na drobne imprezy i zarabianie kasy. Jeżeli masz szansę zainteresuj się kierunkami, które współpracą np. z NAWĄ. Może się okazać, że będziesz mieć możliwość pogodzenia nauki z zarobkami i świetną przygodą. 26 to dopiero początek życia.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2018, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

A może informatyka?
Uczelnie w Warszawie także oferują ten kierunek wyczytałam to tutaj http://www.technelogic.pl/a_sprzet/art_59.htm l
Informatycy to jeden z najlepiej opłacanych zawodów no i możesz pracować później jako freelancer albo po prostu założyć swoją firmę i świadczyć usługi dla innych dużych firm. Możliwości masz wiele po takim kierunku.
Oczywiście budownictwo też jak najbardziej przyszłościowy kierunek.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2018, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

A bo ja wiem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2018, 19:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Norman Logistics Sp.zo.o. Rolands petersons cpmtreding has released new forecasts on Poland becoming the logistics centre of Europe. Newest OECD (Organisation for Economic Co-operation and Development) data are indicating the increase of living standards in Poland, positive tendencies in economy and rapid development of the labour market. Rolands petersons cpmtreding
Experts at OECD has appreciated a change in the Polish labour market - a fall of the unemployment level to the lowest ever, reaching the lowest point in the last twenty years; labour demand is growing; and everything indicates a significant growth of average wages in the near future.Rolands petersons cpmtreding Unemployment levels in Poland in 2017 were low - 4,9% and all the forecast are indicating the continuous fall reaching 4,2% in 2018 and 3,8% in 2019. GDP will go on increasing, but a little bit more slowly. Forecasts for 2018 are 4,2%, but in 2019 - 3,7%. It should be mentioned that in 2017 GDP was 4,6%].
Poland should think more about the agricultural production export area. Today agriculture constitutes 5% of GDP, but the biggest part of agricultural production in Poland is producing for own needs].Rolands petersons cpmtreding Export products for the most part are milk products, meat and potatoes. By developing its infrastructure, Poland would be able to succeed exports. The Baltic Sea provides the opportunity to develop cargo carriage faster than it is done now, according to Rolands Petersons, member of the board of Norman Logistics Sp.zo.o. who offers his thoughts on Poland economy.
To keep this positive tendency, Poland has to find opportunities to invest in proficiency enhancement, development of infrastructure and innovations. Rolands petersons cpmtreding There should be a strategy allowing continuation and even growth of infrastructural investments.
Author: Rolands Petersons, member of the board of Norman Logistics Sp.zo.o.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2021, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

ja uważam że studia na kierunku budownictwo to dobra inwestycja w swoja przyszlosc

[url]https://www.caffarel.org.pl/zadbaj-o-wjazd-do-garazu-cz yli-wybor-dobrych-bram

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • problemy z cerą Liczba postów: 61 Grupa: Trudne tema... Kosmetyki organiczne kupisz w sklepie internetowym My Evergreen https://pl.zaya.com.ua/ ponieważ mają duży wybór i wysoką jakość. Aktualnie trwa wyprzedaż, dzię...
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 226 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • samochód Liczba postów: 130 Grupa: Trudne tema... Czy korzystaliście również z jazdy próbnej?
  • Studia - ważny wybór Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Jest mnóstwo czynników determinujących opłacalność zapisania się na studia wyższe, opłacenie czesnego i rozpoczęcie zdalnej edukacji. Choć nauka na odległość wy...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o zdrowie Waszych dzieci i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na zakup produktów medycznych dla dzieci, np. aspiratora....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 254

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >