Studia podyplomowe - Instytut Wzornictwa Przemysłowego

« Powrót do grupy: Szkolenia i kursy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

23 września 2011, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Instytut Wzornictwa Przemysłowego zaprasza na studia o profilu biznesowym na kierunkach:

Design Management – Projektowanie Wzornicze w zarządzaniu rozwojem nowego produktu. Studia dostarczające praktycznej wiedzy i umiejętności oraz odpowiedzi na pytania:
• Jak wprowadzać nowe innowacyjne produkty na rynek?
• Jak zarządzać zespołami projektowymi?
• Jak stworzyć przewagę konkurencyjną dzięki wzornictwu?

Service Design Management – Zarządzanie Projektowaniem Usług - Zawód przyszłości - 60% PKB Polski jest generowane w strefie usług. Aby usługa była atrakcyjna dla klientów, tak jak produkt, musi być dobrze zaprojektowana. Na studiach dowiesz się:
• Jak projektować innowacyjne usługi?
• Jak zarządzać procesem wprowadzania na rynek nowy usług ( w tym e-usług)?
• Jak wyróżnić się wśród masy dostępnych usług i pokonać konkurencje?

Połączenie sił naukowych SGH i IWP pozwoliło zbudować kompleksowy program oparty zarówno na wiedzy ekonomicznej, jak i tej z zakresu ergonomii i wzornictwa.

„Produkt najtańszy jest tylko jeden, pozostałe muszą być zaprojektowane”
Dr. Iwona Palczewska – Dyrektor Pionu Badań i Rozowju. Instytut Wzornictwa Przemysłowego


Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń.
Liczba miejsc ograniczona!
Więcej informacji: www.iwp.com.pl/studia_podyplomowe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2014, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam tą stronę:
http://pisanie-prac-dlastudentow.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2015, 23:43

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja myślę, że lepiej iść na wzornictwo na Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania do Warszawy. Znajoma tam studiowała i była naprawdę bardzo zadowolona. Tutaj można sobie poczytać o tych studiach http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-archite ktury/wzornictwo

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2015, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

to na co lepiej iść to już indywidualna preferencja ;) ja jednak byl wybrał projektowanie wzornicze.

--
mikroapartamenty

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 17:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Z opisu wynika, że wzornictwo to faktycznie fajny kierunek.Ja jednak na takich studiach bym się nie widziała. Dużo chętniej poszłabym na ochronę środowiska - http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-ekologii/ochrona-srodo wiska . Jak już jednak wcześniej zostało wspominane, wszystko zależy od indywidualnych preferencji :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2017, 16:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Niby wygląda to ciekawie ale jeżeli mam być szczery to Wybierz szkołę, która oferuje Narodową Wymianę Akademicką. Tak zwaną Nawę. Możliwość wyjazdu do innego kraju w ramach wymiany studenckiej, wydaje mi się być całkiem ciekawym pomysłem.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2019, 17:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie interesuje tylko i wyłącznie studiowanie online. Niestety jestem w takiej sytuacji, że inna opcja nie wchodzi w grę.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2019, 17:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Łukasz, jeśli interesuje Cię studiowanie online, to mogę polecić Ci https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowyc h/ Robiłem u nich administrację podyplomowo właśnie drogą online i byłem bardzo zadowolony z tego jak wszystko było zorganizowane. Niestety studiowanie stacjonarne nie wchodziło w grę, bo mam pracę w nienormowanych godzinach i ciężko byłoby mi dojeżdżać na wykłady. Dobrze, że aktualna technika pozwala tak uprościć sobie życie, bez tego wiele osób nie mogłoby zdobyć wykształcenia, a tak można łączyć naukę z pracą.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2019, 17:58

Zgadzam sie: good 0 bad

bvb zilis cbd oil

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2019, 18:14

Zgadzam sie: good 0 bad

yew free coins slotomania
ypp konami free slots

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • BHP Liczba postów: 126 Grupa: Szkolenia i... Jak najbardziej warto stawiać na profesjonalistów w zakresie prowadzonych szkoleń BHP dla swoich pracowników. Dlatego też polecam sprawdzić ofertę firmy Inżynie...
  • Bezpłetne szkolenie - Projektowanie i pozycjonowan... Liczba postów: 44 Grupa: Szkolenia i... Funkcje dodatkowe, takie jak kill switch czy funkcja Double VPN (podwójne szyfrowanie), zdobywają uznanie użytkowników w ich NordVPN Opinie, którzy cenią sobie....
  • Szkolenia BHP Opole Liczba postów: 18 Grupa: Szkolenia i... Wybierając firmę do szkoleń BHP, warto postawić na doświadczenie i solidność. Z tego, co dowiedziałem się, firma Proactive BHP z Łodzi spełnia te kryteria. Mają...
  • Szkolenie dla kierowników Liczba postów: 22 Grupa: Szkolenia i... Jeśli szukasz sposobów na samorozwój, w temacie szkoleń warto rzucić okiem na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot warte/interpersonalne/ Znajdziesz tam kur...
  • Rozwój osobisty, jak? Liczba postów: 60 Grupa: Szkolenia i... Możliwości jest dzisiaj wiele, by zadbać o swój rozwój. Na pewno opłaca się inwestować w szkolenia czy kursy, ale koniecznie trzeba poznać siebie i zorganizować...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 206

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >