Stylowa łazienka, urządzona w bieli

« Powrót do artykułu: Stylowa łazienka, urządzona w bieli | « Powrót do grupy: Wnętrza

22 czerwca 2018, 00:36

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie też biel rządzi :) ściany mąż malował białym duluxem easycare kuchnia i łazienka choć płytki tam gdzie jest bezpośredni kontakt z wodą są szare. podłogę jednak mamy ciemną, chcieliśmy wprowadzić jakiś kontrast i tak wybraliśmy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2018, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Biel to klasyczny i zarazem uniwersalny kolor, jednak polecam dodać nieco kontrastujących dodatków czy ozdób, tak aby nie wpaść w zbytnia monotonię. Do łazienki najlepsza opcją w sensie jej aranżacji będą płytki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 marca 2019, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie także w łazience zdecydowanie przeważa biel. Dodatki dobrałem czarne, aby był jakikolwiek kontrast. Wanna, ubikacja oraz szafka jest bieli. Nieco przełamałem wystrój jednym istotnym elementem - moja umywalka na wymiar jest w kolorze czarnym, ma dość nietypowe wymiary oraz kształt. Jednak chciałem nieco zaszaleć w tej kwestii. Łazienka wygląda bardzo klasycznie i według mnie stylowo :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2019, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

tadalafil 20mg

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2019, 15:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Biel na dłuższa metę także męczy i może okazać się monotonna, dlatego polecam dać kontrast w postaci czerwonych lub zielonych płytek i innych dodatków czy lustra ozdobnego.


Ekomar.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 grudnia 2020, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Na ten moment jeżeli będziecie na etapie poszukiwań porządnego wyposażenia do kuchni i przyszedł czas na wybór nowoczesnych i jednocześnie stylowych baterii kuchennych o wysokiej jakości wykonania to zapraszamy do nas na Sotbe https://sklep.sotbe.com/ gdzie będą Państwo mogli liczyć na szeroki wybór, wsparcie naszej obsługi i jednocześnie aż 5 letnią gwarancję!

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2020, 18:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem biel nigdy nie wyjdzie z mody, zawsze można dobrać kolorowe dodatki, ja w salonie Bokaro kupiłam białe płytki z kolekcji Tubądzin All in white.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 276

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >