Styropian na ściany zewnętrzne

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

9 sierpnia 2011, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Was,

Postanowiłam napisać na forum ponieważ jestem w trakcie budowy domu, i mam nadzieję, że w jakiś sposób uzyskam pomoc. Otóż, chodzi mi o ocieplenie budynku, jaki styropian będzie najlepszy do tego? czy są jakieś wytyczne?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2011, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Kochana, rozejrzyj się dookoła.... na tym forum, takich wątków jest mnóstwo więc po co dublować kolejne temaciwo? Wytyczne są, ale przecież to w projekcie powinnaś mieć skoro stawiasz dom, a styropiany są różne firm jest mnóstwo, musisz się kierować rozsądkiem i trochę opiniami... Ja nie będę reklamować żadnych firm, połaź po grupie i poczytaj, na pewno odpowiedź znajdziesz

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2011, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja chętnie się wypowiem w tej kwestii :) musisz uważać na te najtańsze produkty- trudno żeby były dobrej jakości i koniecznie sprawdź czy mają certyfikat jakości a w ogole to bodajże na stronie UOKIK jest ( a przynajmniej była ) czarna lista produktów :) powodzenia! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2011, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Joanna, przy wyborze styropianu najważniejszy jest współczynnik przewodzenia ciepła, od niego zależy jaką grubość izolacji powinno się zastosować żeby uzyskać pożądany efekt, ale oczywiście ważne jest też do czego ma być, przydatne są opinie innych, my z mężem chcemy ocieplić przed zimą dom na działce i znalzałam w necie artykuły o styropianie marki Termoogranika który jest przyjazny środowsku co bardzo mi odpowiada, niepalny w ogóle, co jest zdaje się nowością i ma filtr który chroni go przed UV, no i musze przyznać, że pomarańczowy kolor i czarne kropki pozytywnie mi się kojarzą:) tylko nigdzie nie mogę go namierzyć , dopiero niedawno ukazały się artykuły o nim, ale myślałam, że już jest wiecie coś na ten temat?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2011, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad



Lola tutaj masz więcej informacji na temat tego styropianu, ogólnie zgadzam się z Twoją wypowiedzią, nic dodać nic ująć :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 stycznia 2013, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

W ogóle przy wyborze każdego materiału do ociepleń, należy zwracać głównie uwagę na współczynnik przewodzenia ciepła, rekomendacje oraz certyfikaty posiadane przez producenta dotyczące jakości danego produktu, stosunek ceny do jakości.
---
Służę pomocą,
e-Rzecznik Knauf Insulation

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2016, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy pracy na zewnątrz poza styropianem przyda się również jakiś dźwig. Wynajem podnośników koszowych w Krakowie http://www.suwalski.com.pl/, w dobrej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2017, 07:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mowa o ociepleniu domu i wykonanie izolacji,to ja polecam zastanowić się nad izolacją natryskową, która znakomicie zdaje egzamin, więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie www.Salus-expo.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenia domu - jaki styropian ? Liczba postów: 34 Grupa: Robimy izol... Zanim zabierzesz się za remont poddasza, poczytaj sobie o piance PUR zamiast znowu wymieniać na wełnę. Nie dość że łatwiej się ją aplikuje, nie jest łatwopalna....
  • Ocieplenie poddasza pianką Liczba postów: 113 Grupa: Robimy izol... Użytkownik NikolMleczko napisał: może ktoś z forumowiczów poleci dobry pistolet do pianki Mogę polecić od Komatz https://www.komatz.pl/kategoria-produktu /akce...
  • Jaki tynk? Liczba postów: 754 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 244

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >