Sufit podwieszany przy ścianie

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

20 października 2016, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, potrzebuję zrobić sufit podwieszany przy ścianie identycznie jak na tej stronie http://www.instalacjebudowlane.pl/6851-33-68- montaz-sufitu-podwieszanego-z-oswietleniem-led.html , jednak tam nie napisano, ani nie pokazano (chodzi o drugie zdjęcie) jak zamocować lewą stronę profilu, do której przykręcona jest płyta. Byłbym wdzięczny za wszelakie wskazówki dla amatora, bo być może coś tutaj można zrobić inaczej waszym zdaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2017, 22:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że w temacie systemów suchej zabudowy w tym podwieszanych sufitów mogą pomóc Ci spejcaliści z www.rigips.pl oni między innymi realizują takie zlecenia na podwieszane sufity z płyt kartonowo gipsowych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2017, 00:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Do montażu płyt kartonowo gipsowych warto mieć odpowiednie narzędzia i elementy techniki mocowań, na których to wszystko będzie się bardzo dobrze trzymało. Ciężko ostatnio dostać w dobrej cenie dużą ilość kotw mocujących a mi takie właśnie były potrzebne do realizacji remontu. Udało się dopiero dostać wszystko za jednym razem od http://www.srubywkrety.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2017, 05:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Noelne napisał: Myślę, że w temacie systemów suchej zabudowy w tym
podwieszanych sufitów mogą pomóc Ci spejcaliści z
www.rigips.pl oni między innymi realizują takie zlecenia
na podwieszane sufity z płyt kartonowo gipsowych.


Zgadzam się. Kontakt z nimi z pewnością powinien wiele Ci wyjaśnić. Zajrzyj też do nich na stronę. Mają kilka materiałów wideo, w których pokazują proces montażu m.in. takiego sufitu. Sam korzystam z płyt kartonowo gipsowych od rigips i jestem zadowolony, więc jestem przekonany, że ty również będziesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >