Sufit podwieszany - szybki montaż, ciekawe aranżacje

« Powrót do artykułu: Sufit podwieszany - szybki montaż,... | « Powrót do grupy: Wnętrza

12 maja 2015, 21:17

Zgadzam sie: good 0 bad

@Tadeuszka89: Jaki jest koszt takiego sufitu z www.sufitywarszawa.pl ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2015, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

@rgege To zależy indywidualnie, musisz się skontaktować, oni muszą ocenić sytuacje, Twój pomysł itd ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 października 2016, 17:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Sufity podwieszane od marcas są bardzo solidnie zrobione i mają ciekawe wzory, nadruki. pracują tam kompetentni ludzie, którzy potrafią fajnie doradzić jaki sufit wybrać. Mamy w salonie i w kuchni sufit z połyskiem a w pokoju syna z nadrukiem:)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2016, 08:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro już mówimy o suficie podwieszanym, który moim zdaniem prezentuje się bardzo ładnie i nowocześnie, to nie sposób zapomnieć również o oświetleniu do niego i umieścić ledy lub halogeny, co zapewni nam znakomity efekt oraz klimat w salonie.


Pozdrawiam AlluxLed

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2017, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, ja też miałem krzywy sufit, dom ma już swoje lata i sufit napinany czy też podwieszany okazał sie super rozwiązaniem. Na stronie marcas.com.pl prezentowane są różne ciekawe realizacje, wiele można z tymi sufitami zrobić w niedużej cenie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2017, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam sufit napinany i na nim lustra nad salonem i aneksem kuchennym. Mamy raczej nowoczese wnętrze i fajnie to dopełniło całość. Zamawialiśmy z marcas mieszkamy niedaleko Łodzi. Fajna szybka realizacja jakby ktoś poszukiwał fachowców z tych rejonów to polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2017, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Sufity w wariancie napinanym bardzo fachowo robi Wkwadrat w Warszawie. Telefon do biura jest na wkwadrat.com.pl. Już przy wielu inwestycjach korzystałem z ich usług i jeszcze się nie zawiodłem. Prowadzę biuro architekta a że takie rozwiązania sufitowe są teraz bardzo popularne to sporo klientów właśnie takie projekty zamawia. Mają terminowe i rzetelne podejście, jeśli są jakieś uwagi co do mojego projektu czy wątpliwości to mnie o tym informują i wszystko jest wyjaśniane.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 386

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >