Sufity podwieszane - ciekawe aranżacje

« Powrót do artykułu: Sufity podwieszane - ciekawe aranżacje | « Powrót do grupy: Wnętrza

12 stycznia 2019, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi bardzo spodobały się kasetony sufitowe http://www.hurst.pl/kasetony-sufitowe/ Bardzo dobrze prezentują się w różnego rodzaju pomieszczeniach. Moim zdaniem to doskonałe połączenie wytrzymałości, elastyczności, trwałości, praktyczności, a także estetyki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2019, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli mamy wysokie pomieszczenie to pomoże nam to obniżyć koszty ogrzewania

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2019, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

My z kolei zdecydowaliśmy się na sufit napinany. To także jest niezmiernie atrakcyjne a przede wszystkim oryginalne rozwiązanie. Nie ukrywam, warto było się na nie zdecydować. Za realizację tego pomysłu odpowiedzialni są https://www.pomorskiesufity.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2019, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Sufity podwieszane to generalnie bardzo fajna oraz ciekawa propozycja jeżeli planujemy urządzić swoje mieszkanie w stylu nowoczesnym, jak zawsze pozostaje tylko wybór odpowiedniego wykonawcy oraz samej ceny, aczkolwiek taki projekt nie jest bardzo drogi.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2019, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawe rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2019, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem niemal każda aranżacja z udziałem sufitu podwieszanego będzie bardzo ciekawa i godna uwagi, to coś oryginalnego przede wszystkim w salonie i sypialni gdzie sufit podwieszany sprawdzi się po prostu najlepiej.


Ekomar.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2019, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Znacznie bardziej podobają mi się jednak sufity napinane, których wygląd zdaje mi się znacznie bardziej efektowny. Sama posiadam w swojej sypialnisufit 3D, zdecydowałam się na bardzo modny aktualnie motyw marmurkowy, który świetnie komponuje się z moimi jasnymi meblami. Warto również podkreślić, że sufity te są bardzo trwałe i wytrzymałe. Ich montaż jest szybki i łatwy, a gładka powierzchnia folii PCV pięknie odbija światło i oświetla pokój.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2019, 18:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi osobiście aranżacja z udziałem sufitów podwieszanych bardzo się podoba, uważam że jest nowoczesna i stylowa pod każdym względem, jeżeli tylko mam okazję to warto postawić na sufit podwieszany.


www.Kamieniarstwo.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2024, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Będziemy mieć podwieszane sufity tylko i wyłącznie by ukryć rekuperacje. Specjalnie podwyższyliśmy parter, aby nie stracić na wysokości sufitów. Nie podobają mi się ledy i wszelkie światełka sufitowe.

Za to podobają mi się takie obudowy karniszy:
https://sklep.flexgips.com/oslony_karnisza

Prezentuje się to estetycznie oraz oryginalnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >