Światła w półce

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

18 lipca 2011, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie zawsze interesowało jak zainstalować ledy w półce zrobionej w ścianie, czy jeżeli posiadam taki pion półek, to mogę jeszcze zainstalować w nich owe światełka?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2011, 17:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie półki w ścianie są najczęściej robione ze stelaży i płyt kartonowo gipsowych i są puste w środku. Dlatego bez problemu możemy wbudować tam różnego rodzaju oprawy oświetleniowe dobierając odpowiednio wymaganą przestrzeń montażową oprawy do grubości naszych półek. Oczywiście na etapie skręcania półek trzeba mieć zaplanowane oświetlenie i odpowiednio rozprowadzić kable prądowe, by wszystko było estetycznie pochowane. Teraz gdy masz już półki ciężko będzie zamontować dekoracyjne oświetlenie led.
_____________________________
Oświetlenie dla Ciebie olampa.pl

Ten post był edytowany przez olampa dnia: 19 lipca 2011, 17:22
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lipca 2011, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie...

Lecz zawsze można pomyśleć ja np. mam stare meble a dokładnie meblościankę która już powinna zniknąć z mojego pokoju 7 lat temu. No ale każdy wie jak jest.

Ja miałem pomysł wywiercenia otworów w tych półkach i wrzuceniu tam ledów zabieleniu czymś dziur, żeby wyglądało estetycznie... ale to trzeba mieć czas i chęci :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2011, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

takie "edytowanie" mebli jest bardzo fajną sprawa, a jaka jest super satysfakcja jak nam coś dobrze wyjdzie :) Po co kupować nowe meble skoro, poświęcając dłuższą chwilkę starym, można uzyskać niesamowity efekt a na dodatek jedyny w swoim rodzaju :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2011, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze można pomalować meble na inny kolor wymienić klamki i np. obrzeża mebli przeciągnąć tasiemką LED :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 517 Grupa: Oświetlenie... Wybór oświetlenie jest niestety trochę utrudniony ze względu na to, że trzeba połączyć aktualne trendy z praktycznym użytkowaniem. Aktualnie właśnie przy wykańc...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 440

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >