Światło w kuchni

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

16 marca 2011, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Zastanawiam się jakie światło wybrać nad blatem kuchennym, mam blat z tzw. "zadaszeniem" i nie wiem czy lepsze będzie oświetlenie led czy może tradycyjna "jarzeniówka". Co radzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2011, 15:42

Zgadzam sie: good 1 bad

Oświetlenie LED. Pytanie czy blat jest z połyskiem, wtedy profil LED należy przykryć mleczną plexi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2011, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak bo wtedy światło nie będzie się odbijało od blatu i nie będzie nieprzyjemnego połysku.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2011, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy od diody. Jeżeli jest ona punktowa to w tym momencie faktycznie światło może się odbijać od blatu. W przypadku żarówek lub świetlówek ledowych nie ma tego problemu, gdyż dają one światlo rozproszone.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2011, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

jezeli do podswietlania blatu w kuchni, to oswietlenie ledowe bedzie najkorzystniejsze

Panele Słoneczne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 maja 2011, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie polecam taśmy led, zwykłe lub w silikonie, do tego dobrać ładny profil i efekt murowany. taśmy led mogą być barwy ciepłej lub zimnej.

www.elgreg.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2011, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Listwa którą kolega prezentuje ciągnie dużo prądu bo aż 60W. Poza tym jej grubość to aż 70mm. Taśma led pobiera powiedzmy od 2W do 14,8W w zależności jakiej mocy chcemy mieć światło (czy ma to być półmrok, czy idealnie oświetlić blat. Oświetlenie Led to nowoczesna technologia z przyszłością i powinniśmy iść w tym kierunku.

Ten post był edytowany przez elgregpt dnia: 1 czerwca 2011, 21:55
Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2011, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie dość, że nowa to do tego energooszczędna i w sumie takie ledy nie są drogie więc ja wszystkim polecam ...

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2011, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

A jeżeli jest kuchnia "ślepa" bez okna, to wystarczą tylko te żaróweczki w meblach czy trzeba jakieś doinstalować? Pytam bo w krotce mamy remonta kuchni a nie mam pojęcia jak można udekorować ją światłem by wyglądała naprawdę fajnie nie tradycyjnie

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2011, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co no ja bym radziła jakieś dodatkowe oświetlenie bo obawiam się że jednak będzie to troszeczkę za ciemno, najlepiej jakiś żyrandol kuchenny albo świetlówkę, to już wybór własny, no ale tak jak już powiedziałam wcześniej te wkręcone w meble mogą być za słabe

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też