Światło w kuchni

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9

18 marca 2022, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej polecam, sama ostatecznie zdecydowałam się na listwy z reflektorami, funkcja podobna. Spokojnie oświetla kuchnie, a światło zależy jaką żarówkę lub lampę led się wybierze.

Jeśli masz wiszące szafki, polecam zastanowić sie nad oświetleniem ledowym pod szafkami. Jest wygodne podczas gotowania bo lepiej oświetli Ci blat roboczy niż oświetlenie sufitowe.
https://www.elampy.pl/lampy-do-kuchni
W elampy jest spory wybór takich lamp:

Ten post był edytowany przez fajo dnia: 21 marca 2022, 07:39
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 maja 2022, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Oświetlenie w całym domu powinno być funkcjonalne, dlatego zakup lamp do kuchni trzeba przemyśleć. Widziałam, że w tym sklepie jest duży wybór https://mlamp.pl/pl/menu/lampy-do-kuchni-245< /a>. Mają w ofercie nowoczesne lamy, które pasują do loftów, ale też do wnętrz bardziej tradycyjnych. Ceny są przystępne, także warto przejrzeć ofertę. Zwłaszcza, że ich lampy są stylowe i modne.

Ten post był edytowany przez Karin dnia: 16 maja 2022, 18:22
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2023, 20:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem u znajomego taką lampę i muszę przyznać, że wygląda całkiem fajnie. Natomiast w mojej kuchni by się nie sprawdziła. Uwzględniając design mojej kuchni, taka lampa wyglądałaby słabo. Czytałem poradnik https://lampy-stolowe.pl/blog/lampy-stolowe-j ak-wybrac i moim zdaniem warto czytać takie treści.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 517 Grupa: Oświetlenie... Wybór oświetlenie jest niestety trochę utrudniony ze względu na to, że trzeba połączyć aktualne trendy z praktycznym użytkowaniem. Aktualnie właśnie przy wykańc...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 295

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >