Światło w kuchni

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

18 grudnia 2014, 23:42

Zgadzam sie: good 0 bad

ledy fajnie wygladaja:) w http://www.jorga.pl/ masz ogromny wybor bo to hurtownia elektryczna

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 grudnia 2014, 08:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Marcell napisał: Co proponujecie, jako oświetlenie sufitowe do kuchni.
Zalezy mi, żeby było jasno i w miarę energooszczędne.

Wybierz sobie jakąś ciekawą lampę wiszącą, np. taką:


Źródło: http://lampalampa.pl/lampy-industrialne
A w środku zamontuj energooszczędne żarówki LEDowe to będziesz miał połączone przyjemne z pożytecznym :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2015, 00:53

Zgadzam sie: good 0 bad

światło w kuchni powinno być dopasowane do potrzeb, zreszta jak wszedzie. Moim zdaniem powinno być jasno w kuchni żeby było widać co się robi. Ja u siebie mam oswietlenei lodowe, zamawiane w hurtownie http://www.karel2.com.pl/home/ które jest zamontowane nad całą zabudową. Do tego oświetlenie z lampy zawieszonej na ścianie bocznej, bo górnego światła żona nie chciała.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2015, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj dobrym rozwiązaniem wydaje się być lampa górna plus diody lub halogeny LED np nad blatem,z doświadczenia wiem że w kuchni będzie się to bardzo fajnie prezentować.

www.Lednaise.com

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2015, 22:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja chciałabym zainstalować u siebie jakieś oświetlenie wiszące do kuchni jednak nie mam totalnie żadnego pomysłu. Czy do ciemnej kuchni pasowały by czarne lampy? Ponieważ wydaje mi sie, że jasne moga za bardzo kontrastować...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2015, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja do swojej kuchni i do domu cały osprzęt elektryczny i oświetlnie zakupiłem w hurtowni elektrycznej http://www.algrakrol.pl/ w Bydgoszczy. Mają naprawdę atrakcyjne ceny

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2015, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Oświetlenie typu led to najlepsza opcja,pomijam już oszczędność,bo to oczywista sprawa- skupmy się na efektywności oraz efektowności takiego rozwiązania. Wszystkie niezbędne akcesoria LED znajdziecie na www.LuxMarket.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2015, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć wam, do nie dawna jak kończyliśmy z mężem wykańczać nasz dom nie przybierałam większej wagi co do rozmieszczenia oświetlenia w naszej kuchni. A teraz po kilku miesiącach wszystko bym zmieniła. My mamy tylko jedną lampę na suficie. I tego światła nam brakuje. Nie mamy w kuchni szafek wiszących dlatego nie bardzo mamy gdzie coś teraz zamontować. Ale mój mąż powiedział że dorobi mi kolejne oświetlenie nad blatami. Dlatego na etapie urządzania zaplanujcie sobie wszystko. Żebyście potem nie mieli tyle kłopotów co my!!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2015, 19:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Oświetlenie zwłaszcza w kuchni jest mega ważna. Jak sobie wyobrażasz pichcenie po ciemku? :) A dodatkowe oświetlenie nad blatem zawsze się przydaje.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2015, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomyślałaś o kinkietach ? Dobre rozwiązanie sama kupiłam, popatrz sobie na stronie magiaswiatel.pl , tam jest duży wybór. Ewentualnie jeśli nie masz miejsca pomyśl nad listwami LED

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 203

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >