Światło w kuchni

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸

17 lipca 2017, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiszące Lampy wyglądają super o ile masz wysoki sufit przy niskich to wyglaa trochę komicznie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2017, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Lampy wiszące rzeczywiście prezentują się naprawdę całkiem dobrze. Mnie szczególnie podobają się eleganckie żyrandole. Sam rozglądałem się za lampami i na niezły wybór natrafiłem w sklepie https://planetalamp.com/lampy-wiszace-zyrando le. Niedługo robię remont, więc na pewno się na coś zdecyduję. :)

Ten post był edytowany przez Sławek dnia: 31 lipca 2017, 12:05
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2017, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

W porządnej domowej instalacji elektrycznej nie powinno zabraknąć odpowiedniego sprzętu - takiego jak łączniki, gniazda i regulatory natynkowe. Produkty tego typu w dobrej jakości znajdziecie w ofercie firmy Karlik, zdecydowanie warto się zainteresować nimi bardziej.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2017, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

U siebie w domu mam różne rodzaje oświetlenia, jakoś nigdy nie zwracałam na to uwagi, ale z tego co zauważyłam to najlepiej świeci ledowe światło o neutralnej barwie activejet, polecam ten rodzaj oświetlenia

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2017, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Długo zastanawiałam się nad rodzajem oświetlenia w kuchni i ostatecznie zdecydowałam się na prosty żyrandol. Najprawdopodobniej zdecyduję się na prosty, klasyczny model. Bardzo podoba mi się też ta lampa Nowodvorski.

Ten post był edytowany przez Elka-mala dnia: 30 listopada 2017, 15:44
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2018, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam żyrandol w kuchni to średni pomysł, jeżeli już to lepiej sprawdzi się po prostu lampa i to w stylu takim klasycznym. Dla tych którzy cenią sobie oryginalność oraz nowoczesność, polecam zastanowić się nad Ledami.

Oswietlenie-led.biz

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2018, 17:12

Zgadzam sie: good 0 bad

ja osobiście uważam, że oświetlenie ledowe po najlepsze rozwiązanie, dają lepsze światło, są dużo bardziej wytrzymałe i praktyczne, do tego można trochę zaoszczędzić anopłatach za prąd

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2018, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Zarówno za projekt, jak i montaż oświetlenia, nie tylko w naszej kuchni ale w całym domu odpowiedzialni są http://geservices.pl/ Dobrali idealne oświetlenie pod pomieszczenie, dzięki czemu nie jest zbyt ciemno ani jasno. Pełen profesjonalizm!

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2018, 19:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie o sufitach podwieszanych z oświeleniem ledowym? Kiedys był to standard, teraz kojarzy się z tylko biurami, a według mnie to było najlepsze rozwiazanie

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2018, 20:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Lampy ledowe dobrze sprawdzą się w kuchni. Temu pomieszczeniu potrzeba jasnego, wyrazistego światła, aby wszystko było w nim wyraźnie widać podczas przygotowywania kolacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 175

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >