System alarmowy

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

21 sierpnia 2014, 01:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Może oprócz odpowiedniego systemu alarmowego trzeba również zainwestować w zwykłą ochronę, która szybko dojedzie na miejsce jeśli tylko się włączy alarm.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2014, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik igornowacki napisał: Może oprócz odpowiedniego systemu alarmowego trzeba
również zainwestować w zwykłą ochronę, która szybko
dojedzie na miejsce jeśli tylko się włączy alarm.

Tak, jest to jedno z ogniw dobrze działającego systemu alarmowego ale nie jest ono konieczne. Obecnie systemy zabezpieczeń są tak rozbudowane, że nawet na smartfonie mamy podgląd obrazu z zainstalowanych kamer (monitoring IP)czy na przykład powiadomienie która czujka włączyła alarm. Jeśli jednak zdecydujemy się na firmę ochroniarską to polecam poczytać opinie w internecie na ich temat a nie tylko sugerować się ilością ich "plakietek" na płotach naszego osiedla.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2014, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, jest to jedno z ogniw dobrze działającego systemu
alarmowego ale nie jest ono konieczne. Obecnie systemy
zabezpieczeń są tak rozbudowane, że nawet na smartfonie
mamy podgląd obrazu z zainstalowanych kamer (monitoring IP) czy na przykład
powiadomienie która czujka włączyła alarm. Jeśli jednak
zdecydujemy się na firmę ochroniarską to polecam
poczytać opinie w internecie na ich temat a nie tylko
sugerować się ilością ich "plakietek" na płotach
naszego osiedla.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2014, 18:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj mogę się zgodzić,na montażu jak i dobrym systemie nie ma co oszczędzać,to inwestycja na lata która podnosi nasz komfort i poziom bezpieczeństwa.


www.SecuritySystems24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2014, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

alarmy to jedna sprawa, kamery druga. Co z tego jak alarm jest, skoro nie wiesz co może być jego przyczyną. Ja na początku miałem dom zabezpieczony właśnie tylko alarmem. Potem dokupiłem 4 kamery. Teraz cały system jest zsynchronizowany. Trochę może zaszalalem z jakością, bo nie potrzebna mi aż tak wysoka(http://promitel.pl/) ale znalazłem świetną cenę. 1 sztuka ok.300 zł Jeszcze tylko relety, bo to podstawa, której jeszcze nie udało mi się zamontować..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2014, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas znajdziesz zarówno system alarmowy jak i dobry monitoring,oferujemy kompleksowe usługi plus fachowe doradztwo,warto przyjrzeć się temu nieco bliżej.


www.SecuritySystems24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2014, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że każdy kto się decyduje na mieszkanie poza miastem, powinien mieć system alarmowy

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2015, 18:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrą i niedrogą marką alarmów jest Spacetronik np. taki alarm bezprzewodowy Etiger dostępny na allegro od dmtrade lub bezpośrednio na ich stronie http://www.dmtrade.pl/k331,systemy-alarmowe-i-wejscia-alarmy -etiger.html oprócz wyposażenia w standardowe czujki, można wziąć dodatkowo czujnik dymu, jest to dobra opcja np. jak palimy w kominku. Taki alarm można spokojnie samemu zainstalować, nie potrzebujemy żadnych przewodów.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2015, 00:13

Zgadzam sie: good 0 bad

jak już kupować jakieś zabezpieczenia antykradzieżowe czy antywłamaniowe, to tylko od lepszych firm jak np. http://www.atline.pl/ . Bez sensu jest kupować bubel

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2015, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Autor pytał o alarm do domu, a wskazane kamery termowizyjne raczej alarmem nie są i średnio znajdą zastosowanie w domu. Każdy przed zakupem powinien sprawdzić przede wszystkim parametry produktu, zapoznać się z opiniami innych i najlepiej skontaktować się z producentem/dystrybutorem i zadać wszelkie nurtujące pytania, dlatego ja wybieram produkty sprawdzonych marek, a u mnie Alarm Etiger sprawdził się znakomicie, używam już około pół roku i nie mam zastrzeżeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Przydomowa oczyszczalnia Liczba postów: 50 Grupa: Inteligentn... my oferujemy przebudowę szamba na oczyszczalnie ścieków. Zapraszamy po więcej informacji na stronie: [url]https://www.oczyszczalnieprzydomowe -szamba.pl/przebudo...
  • Projekt domu Liczba postów: 68 Grupa: Inteligentn... Myślę, że jednym z fajniejszych elementów inteligentnego domu jest oświetlenie.
  • uchwyty meblowe wpuszczane Liczba postów: 14 Grupa: Inteligentn... Użytkownik Isiek napisał: Ile osób tyle opinii. W poprzednich kuchniach miałam uchwyty i marzyłam o frezach. W tym mieszkaniu spełniłam marzenie. Jestem bardzo....
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...
  • Ogrzewanie a pompa ciepła Liczba postów: 38 Grupa: Inteligentn... Może ktoś szuka odpowiednich artykułów dla przemysl jak na przykład chemia przemysłowa do czyszczenia. Teraz hurtowania online ma dobrą ofertę na takie produkty...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >