System centralnego odkurzania a odkurzacze tradycyjne

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

19 grudnia 2006, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybacz, Romanie...ale jakoś trudno mi uwierzyc ze cos wielkości discmana moze sprzatnać dokładnie mieszkanie. Chyba jestem starej daty. :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 maja 2009, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Instalacje centralnego odkurzania można wykonać w nawet bardzo dużych budynkach wszystko zależy od doboru materiałów. Ale w domkach małych i dużych rezydencjach dają wygodę dla użytkowników i dużo zalet takich jak cisza i czyste powietrze itp.
Ja montuje takie sprzęty na wielkopolsce jak masz pytanie to Pytaj Michal-022@wp.pl :?:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 czerwca 2011, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale to tak można odkurzacz centralny zamontować w wybudowanym już domku? Np. takim parterowcu o powierzchni 100m2? Ale tak tylko hipotetycznie pytam, bo raczej nie widzi mi się ten system. Jak na razie mam odkurzacz Philips tradycyjny i spokojnie daje radę, ale jak będę bogata i wybuduję sobie villę, to się zgłoszę do Ciebie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2012, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak na razie to słyszę same dobre słowa o centralnych systemach odkurzania, co zawsze trochę zastanawia, bo przeważnie się znajdzie jakiś malkontent, a na razie to negatywy dają tylko osoby, które mają tylko tradycyjne odkurzacze Opinie na wyrost mnie nie interesują.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2012, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wyobrażam sobie montowania centralnego odkurzacza w małym domku o powierzchni do 100m2, o mieszkaniu nie wspomnę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2012, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak to w ogóle wygląda taki centralny odkurzacz bo jakos nie jestem w temacie a zaciekawiło mnie to. W jaki sposób można to stosować na czym to wszystko polega?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2014, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

W temacie centralne odkurzacze mam kilka pytań do użytkowników tego systemu. Czy warto kuć ściany? Czy po długim użytkowaniu nadal jesteście zadowoleni?
No i jeszcze jedno pytanie- jakiej firmy wybrać odkurzacz?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2014, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Boli mnie głowa, a mieszkanie samo się nie odkurza... Dobry żart! Robojet Sensual odkurzy za Ciebie. Sprawdź RoboJet.pl i zapoznaj się z ofertą odkurzaczy automatycznych.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2014, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam odkurzacz centralny, zakłdany przez firmę http://www.odkurzaczedomo.pl/ i nie narzekam. Uważam, że warto było zainwestować w takie rozwiazanie, ponieważ nie ma problemu z krążącym wciąż po domu zanieczyszczonym powietrzu. Kurz tak szybko nie osiada z powrotem na meblach, nie muszę nosić odkurzacza po schodach, a to zdecydowanie jest wygodniejsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2015, 23:33

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam, że ci którzy mają juz domy i nie mają centralnego odkurzacza to moze lepiej sie niech w to nie bawią, bo to naprawde trzeba kuc sciany i roboty z tym sporo. Wiem, bo u mnie firma http://www.ziso.net.pl/montaz-centralnych-odk urzaczy montowała to cudo i widzialam jak to robia. Ale my jeszcze nawet nie wykanczamy domu, a cetralny odkurzacz byl w planach wiec jest ok.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 271

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >