System drzwi przesuwnych - jaki wybrać

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸

11 sierpnia 2017, 18:08

Zgadzam sie: good 0 bad

W składzie budowlanym są jedynie drzwi techniczne. W jakimś markecie znajdziesz może jakiś katalog. Tylko wątpię że ktoś Ci tam dobrze skompletuje zestaw do drzwi przesuwnych. Ci ludzie są na prawdę od wszystkiego - od paneli, przez cement, po dział ogrodniczy i drzwi. Nikt nie ma tak szerokiej wiedzy i informacje jakie tam uzyskasz będą zdawkowe.
Klasyczne drzwi każdy wie z czego się składają: skrzydło + ościeżnica + klamka. Wystarczy dobrać odpowiedni rodzaj zamka (pokój, wkładka, WC, oszczędnościowy) oraz ewentualne akcesoria takie jak właśnie wkładka, tuleje wentylacyjne. No a co z dalszymi opcjami jak zmiana wypełnienia, dodatkowy zawias, próg opadający?
A co do samych drzwi przesuwnych to tu masz ściągę co wchodzi w skład zestawu:
http://erkado.pl/?ch_przesuwne=nascienne-informacje-2
Na samym dole pod tym czarnym paskiem masz co wchodzi w skład systemu naściennego i jak to sobie policzyć ile to kosztuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2017, 01:35

Zgadzam sie: good 0 bad

videncias 2017 rosa vidente tarot gratis vidente natural on line mhoni
vidente horoscopo fin de semana soy vidente de nacimiento vidente bueno y barato
el mejor vidente peruano milanuncios videncia conchita hurtado vidente consulta claudia vidente tv notas videncia gratis para chatear sara alma vidente cristina vidente curitiba vidente cristina
curitiba conchita hurtado vidente consulta privada telefono vidente en velez malaga
videncia real jose vidente television videncia amor vidente del amor estrella
vidente medium gratis mhoni vidente recetas para el amor como saber si soy una persona vidente videncia tarot pendulo gratis cartas
de videncia gratis mhoni vidente champions league vidente
reinaldo dos santos 2016 maria elena ceballos vidente vidente definicion por categorias isabel vidente dos hermanas videncia gratis
por movil videncia tarot tarot del amor gratis 466
vidente mari carmen en fuenlabrada videncias gratis chat de videncia personalizada mhoni vidente
consulta gratis videncia buena chat videncia como hacer para ser
vidente videncia tarot bola de cristal horoscopo de hoy
mhoni vidente fin de semana vidente en malaga buena el vidente udalo vidente real madrid serie tv vidente
rappel vidente wikipedia cual facebook mhoni vidente telefono
vidente conchita hurtado vidente buena en valencia vidente
en valencia capital

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2018, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Można wziąć drzwi przesuwne bez ościeżnicy? W katalogu który zapodał mazwoj nie ma takiej możliwości, od razu doliczają wszystko

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2018, 22:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Może mi ktoś pomóc? Zależy mi na drzwiach przesuwnych od firmy http://eurocolor.com.pl/bielsko-biala tylko nie wiem, na jakie się zdecydować i które będą najlepsze dla domu parterowego. Mam kilka koncepcji. Jeśli ktoś chciałby pomóc i się zainteresuje to opowiem o szczegółach.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2018, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobaczcie sobie tutaj https://www.belmeb.pl/akcesoria-meblowe/syste my-do-drzwi-przesuwanych.html na drzwi przesuwne. Mają tam ciekawe rozwiązania. Uważam, że jest to znacznie lepszy pomysł, aniżeli tradycyjne drzwi. Można w ten sposób zaoszczędzić sporo miejsca.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 stycznia 2018, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: dolar napisał: Można wziąć drzwi przesuwne bez ościeżnicy? W katalogu
który zapodał mazwoj nie ma takiej możliwości, od razu
doliczają wszystko


Można brać bez ościeżnicy. Nie tylko tu ale i wszędzie tak jest. Podawane jest wszystko jako taki standardowy komplet. Ościeżnica do drzwi przesuwnych to nic innego jak ościeżnica regulowana bez zawiasów - tzw. tunel albo ościeżnica tunelowa.
Jest też opcja zakupu ościeżnicy stałej pod drzwi przesuwne czyli nazywa się to odbój. Tak na prawdę można montować system naścienny składający się z kasety i skrzydła. Ościeżnica nie jest konieczna. Do systemów chowanych w ścianę ościeżnica jest wymagana jako część obróbki muru, bo bez niej głupio by to wyglądało jakby skrzydło wjeżdżało w dziurę w ścianie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2018, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja sąsiadka ma taki ogród zimowy i bardzo ładnie to wygląda. Nie raz widze jak siedzą z mężem i piją kawkę i na pewno takie rozwiązanie jest bardzo fajne.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2018, 16:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja znowu mam złe doświadczenia z tymi drzwiami. Mówię tu jako użytkownik, a nie jako monter i sprzedawca drzwi. Mam prywatnie Vostery u siebie i z pełną świadomością kleiłem do nich taśmę malarską. Niestety w kilku miejscach zadarła się okleina. Ale jak już pisałem - miałem świadomość, że tak się nie robi. Druga rzecz, to bardzo szybko uszkodził się MDF i laminat od powieszenia kilka razy kurtki za kaptur na skrzydle. Trochę mnie to zdziwiło. Drzwi na chwilę obecną do wymiany i zastanawiam się na okleiną betonową z Erkado, ale tamta okleina jest tylko na jednym wzorze póki co (i na wewnątrzklatkowych ale tych nie mam zamiaru montować w środku). Pożyjemy, zobaczymy czy gdzieś jeszcze trafi ta okleina, bo na żywo wygląda na prawdę OK.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2019, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Każde drzwi przesuwne poruszają się po prowadnicy (górnej lub dolnej lub obu naraz - zazwyczaj jest to górna prowadnica tzw. kaseta), tylko nie każdą prowadnicę widać jak np w Erkado jest system Magic, z niewidoczną kasetą. Wygląda genialnie, a montaż nie jest w cale taki trudny jak wynikało to na początku z instrukcji.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2019, 23:06

Zgadzam sie: good 0 bad

W takiej sytuacji poradziłabym się firmy, która będzie potrafiła odpowiednio takie drzwi dobrać, firma Dobredrzwi.pl oferuje bezpłatny pomiar, drzwi kilkudziesięciu producentów oraz usługę montażu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 872 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...
  • ekskluzywne okna aluminiowe Liczba postów: 27 Grupa: Montujemy o... W takim razie musisz zapoznać się z ofertą producenta okien aluminiowych ze strony: http://www.reynaers.pl/ . Mają dobre jakościowo okna o nowoczesnym wyglądzie...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 305 Grupa: Montujemy o... Warto przeczytać https://www.css.biz.pl/okna-plastikowe-s zczecin/
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 488 Grupa: Montujemy o... Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze odpowiednich rozwiązań stolarskich, to możesz skontaktować się z WikDoor u których znajdziecie drzwi limanowa.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >