System izolacyjny WaterBlock

« Powrót do grupy: Porady i opinie

11 lipca 2016, 17:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć Wszystkim
Czekają mnie prace na balkonie, który jest całkiem spory bo ok. 14 m2 i chciałem zapytaj o hydroizolację. Wiele przemawia właśnie za WaterBlock, ale dla upewnienia chciałem to skonsultować z fachowcami. Czekam na porady i opinie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lipca 2016, 09:04

Zgadzam sie: good 0 bad

To będzie jeden z lepszych wybór, jeżeli chcesz na prawdę dobrze zadbać o swój balkon. Nigdy nie miałem doczynienia z bardziej elastyczną izolacją. Byłem miesiąc temu sprawdzić jak wygląda taras po zastosowaniu izolacji WaterBlock i zimie. Nawet nie ma najmniejszego znaku, aby coś tam się złego działo. Sprawdza się tam, gdzie już inne środki na prawdę nie dawały efektów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lipca 2016, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

W naszej firmie od niedawna stosujemy również system izolacji WaterBlock. 2 miesiące temu wykonywaliśmy izolację tarasów w 4 domach na jednym osiedlu. Wszyscy własnie słyszeli o tej hydroizolacji od znajomego, który sobie chwalił bardzo. Całkowicie zamyka problem z przenikaniem wilgoci, według mnie zasługuje na naprawdę wysoką notę.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2016, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

A co wybieracie na podłogę ? ja wybrałem eko deskę z firmy www.eko-deska.pl i już niemoge się doczekać kiedy będ montował to. Wczesniej miałem płytki ale mi się znudziły.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2016, 21:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Do materiałów dla pokrycia tarasu są inne tematy natomiast w przypadku hydroizolacji nie znam bardziej sprawdzonego systemu niż WaterBlock. Idealnie się rozprowadza i jest bardzo elastyczny, a radzi sobie nawet w przypadkach gdzie wcześniej wszystko czego próbowaliśmy nie dawało sobie rady.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2016, 00:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Są jak najbardziej ok. Kilka razy stosowaliśmy Waterblock na życzenie klienta. Zawsze nawet, jeże,i nie ma skargi to staram się sprawdzić po pewnym czasie jak to u klienta wygląda. Tutaj za każdym razem było bardzo dobrze. Nie było widać wilgoci , więc mogę go uznać za bardzo udany produkt

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2016, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas zawsze był problem z balkonem i przy remoncie fachowcy użyli posadzki Water block. Nie wierzyliśmy, że może tak szybko stwardnieć i byliśmy bardzo zaskoczeni, że dziala. Teraz mamy już spokój z balkonem.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2016, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja dzięki tej posadzce water block pozbyłam sie problemu z tarasem, ktory ku mojemu zdziwieniu przestal zamarzac!!

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2017, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

my kładliśmy na tarasie własnie waterblock fast floor. świetna sprawa. nawet teraz przy tych minusowych temperaturach nie mam z nim problemu, poza tym szybko wysychał i dobrze sie aplikował. dla mnie spoko

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2017, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

też mogę polecić wam waterblock, miałem od nich kilka produktów, bo fast floor, matę wb membrane i klej do płytek flex glue. w kwestii hydroizolacji najlepsze produkty jak dla mnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Przechowywanie dokumentów w formie papierowej jest stosunkowo trudne, dlatego coraz więcej firm decyduje się na cyfryzację. Jak do tego podejść, by wszystko pos...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Aranżacja biura Liczba postów: 398 Grupa: Porady i op... Obiecane zdjęcia.
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >