Szafka na buty

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

18 maja 2014, 21:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej. Mam bardzo mały przedpokój. Chciałabym jednak umieścić w nim jakieś meble- wiadomo- jakiś wieszak i jakaś szafka na buty- i tu jest problem. Jaka szafka na buty?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 maja 2014, 20:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak nieładnie odpowiem pytaniem na pytanie, ale jaki jest ten przedpokój? Metraż, ułożenie. Totalnie nie masz tam żadnych mebli?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 maja 2014, 21:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Na razie nie mam mebli, ponieważ dopiero skończyłam wykańczać mieszkanie i meble kupuję powoli. Przedpokój ma około 5 m2- wychodzą z niego drzwi do łazienki, kuchni i salonu. Nie zmieszczą się tam duż meble, tylko niewielkie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2014, 23:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Troszkę kiepsko. Na pewno potrzebujesz jakiegoś miejsca na buty i płaszcze. Na pewno coś nie głębokiego by się przydało. Na płaszcze to chyba tylko wieszaki. Poza sezonem chowałabyś je w szafy w innych pomieszczeniach, bo żadna raczej w ten przedpokój się nie zmieści. Wykorzystaj przestrzeń górną, powieś tam jakieś szafki. Wiadomo, że nie dla ubrań czy butów, ale dla rzeczy, które się rzadziej używa, a jednak są potrzebne

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2014, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

A taka zwykła szafka nie może być?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2014, 23:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety większa szafa w żaden sposób się nie zmieści. Green- coś takiego mogłoby być... myślicie, że pasuje do nowoczesnych wnętrz?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2014, 23:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, czemu nie. Może akurat nie ta ze zdjęcia, inaczej musiałaby trochę wyglądać, inny materiał. Chodziło mi o to, by zamysł przedstawić

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2014, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze by było kupić wyższą szafkę, by trochę tego miejsca na buty mieć

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2014, 00:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ooo ta jest bardzo fajna. I w środku ma taki sam system jak tamta, tak? A nie psuje się to przy ciągłym otwieraniu?

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2014, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

właśnie też chciałam napisać, że w przypadku małego przedpokoju, trzeba iść w wysokość:) Ta z ostatniego zdjęcia też mi się podoba - jest wąska i wysoka, można w niej pomieścić naprawdę wiele par butów. I o ile dobrze widzę, to szafki są zarazem lustrem? A lustra dodatkowo pomogą optycznie powiększyć cały przedpokój.


_________________
Bielsko

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >