Szalunki stropowe

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

13 czerwca 2016, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Muszę wynająć kompletny system szalunków stropowych, potrzebne mi w zasadzie wszystko tj. stemple budowlane, dźwigary H20, trójnogi, głowice, sklejki szalunkowe, kosze budowlane. Zależy mi na cenie, dlatego dopuszczam używany sprzęt. Natknąłem się na firmę http://stemple24h.pl, która dostarcza na terenie całego kraju, ale nie mogę znaleźć żadnych opinii na jej temat. Zależy mi żeby sprzęt był pewny. Może ktoś miał styczność? Jeżeli nie, to może poradzicie jak zweryfikować takiego dostawcę? Z góry dzięki.

Ten post był edytowany przez naciek dnia: 13 czerwca 2016, 13:08
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2016, 22:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też to musiałem wszystko wypożyczać i niestety koszt był bardzo wysoki. Poza tym z monolitami jest strasznie dużo roboty i moim zdaniem nie są warte swojej ceny. Gdybym budował się drugi raz to na bank byłby tam strop gęstożebrowy. Ja miałem ofertę na strop za śmieszne pieniądze (brałem całość materiału konstrukcyjnego od Porothermu) i oni mi oferowali naprawdę fajne stawki. Skusiłem się jednak na monolit i żałuję do dziś :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2016, 17:09

Zgadzam sie: good 0 bad

tu są dobre info o stropach z Rectobeton
http://www.rector.pl/pl/rectobeton
poczytaj sobie jakie są wytyczne, jakie minimalne wymagania. Rectobeton może być stosowany zarówno w domach jednorodzinnych jak i budynkach mieszkalnych wielorodzinnych, budynkach handlowych, biurowych itp

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2017, 19:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogromny wybór płyt i sklejek możesz znaleźć w www.ardi.com.pl . Wszystko niezwykle solidne i ładne, a co ważne w dobrej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2017, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Rector jest dobra firma od betonu, stosowalem kiedy na budowie ale kilka lat temu, markuja sie Rectobeton i Rectolight stropy gęstożebrowe na przyklad, bardzo dobra konstrukcja i z tym materialem bardzo wytrzymala

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 grudnia 2017, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

jak solidność idzie w parze z ceną to już jest bardzo ciekawa oferta

Fortsetzen

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2017, 08:22

Zgadzam sie: good 0 bad

My podczas budowy domu wypożyczaliśmy szalunki (i rusztowania) z[url] http://bau-form.pl/. Mają bardzo duży wybór różnych typów szalunków, przystępne ceny i fachową obsługę. A samo wypożyczenie jest najbardziej ekonomiczne w przypadku gdy szalunki potrzebne są tylko na stosunkowo krótki czas.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2018, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie szalunków stropowych to polecam wam zgłosić się do firmy www.szal-bud.com Po za szalunkami stropowymi, firma wynajmuje również szalunki ścienne i rusztowania. Mają bardzo korzystne ceny, więc polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2018, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku potrzeby zamówienia dobrej jakości stropów gęstożebrowych, czy stalowych kratownic, koniecznie zajrzyjcie tutaj http://www.artbet.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2018, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku potrzeby zamówienia dobrej jakości stropów gęstożebrowych, czy stalowych kratownic, koniecznie zajrzyjcie tutaj http://www.artbet.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 26 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >