Szambo

« Powrót do grupy: Moja budowa

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

17 lutego 2021, 23:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Warszawa mimo że jest stolicą nie jest w pełni skanalizowana. W takich dzielnicach jak Wawer, czy nawet Białołęka są ulice gdzie nie ma rurociągu kanalizacji miejskiej. W takiej sytuacji mieszkańcy są przymuszeni do odprowadzania ścieków do zbiorników na szambo. Jeśli budujecie dom, który będzie zaopatrzony w zbiorni na nieczystości zwróćcie uwagę jak hydraulik wykonuje kanalizację zewnętrzną. Chodzi generalnie o to, aby rura która wchodzi do zbiornika była jak najwyżej usytuowana. Jeśli będzie w połowie, to macie pewność, że po pewnym czasie będziecie musieli co jakiś czas przepychać rury. Jeśli macie już zbiornik na szambo, to warto częściej wybierać nieczystości, tak żeby rura wlotowa nie była zanurzona w szambie. Dzięki temu unikniecie udrażniania rur. Mam firmę Udrażnianie kanalizacji Warszawa https://hydraulik-warszawa.net i z praktyki wiem, że wielu sytuacji kiedy trzeba wzywać pogotowie kanalizacyjne na pomoc można uniknąć. Wystarczy na czas wybierać szambo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Logistyka Liczba postów: 36 Grupa: Moja budowa Wymiana danych w czasie rzeczywistym między partnerami biznesowymi jest fundamentem sprawnego łańcucha dostaw. Dzięki technologiom takim jak IoT i blockchain, m...
  • Czujnik wypełnienia szamba Liczba postów: 13 Grupa: Moja budowa Ja ostatnio miałem problem z kanalizacją a mianowicie w bloku jak sąsiedzi spuszczali wodę w kuchni , myli naczynia to wszystko lądowało u mnie - wybijało ze zl...
  • Wiata Garażowa Liczba postów: 12 Grupa: Moja budowa Ważne jest, żeby wiata garażowa była wykonana z możliwie najlepszych komponentów. Wszystko powinno być ocynkowane i pomalowane. Polecam tę firmę oni zrobię wsz...
  • Komu zlecić budowę hali? Liczba postów: 47 Grupa: Moja budowa Jeżeli wiata garażowa to tylko w firmie, która specjalizuje się w carportach metalowych. Wszystkie produkty są najwyższej jakości.
  • ogrodzenia Liczba postów: 14 Grupa: Moja budowa Chciałabym wam polecić garaże blaszane prime garage znalazłam firmę która produkuje takie garaże z poleceń jakie widziałam na blogu wielotematycznym. Zamówiła...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 230

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >