Szambo betonowe, czy plastikowe?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

2 sierpnia 2015, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, jak w temacie. Czy szamba betonowe są rzeczywiście takie szczelne, jak wszyscy mówią? Proszę o wypowiedź kogoś, kto ma na ten temat jakąś wiedzę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2015, 21:01

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy od wielu czynników. Jedno betonowe od jednego producenta może być super szczelne i wytrzymałe, a drugie od innego źle zamontowane, albo słabej jakości może przeciekać bardzo. Według mnie bardzo dużo zależy od producenta i tego jakiej jakości są jego produkty.
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 sierpnia 2015, 23:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki materia i producent takie szambo. Na pewno za najniższą cena nie idzie jakość i nie ma co się tu oszukiwać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2015, 20:59

Zgadzam sie: good 0 bad

zgadzam się ja też się wahałem nad wyborem czy trochę zaoszczędzić chociaż na szambie ale szybko znajomi wybili mi z głowy ten pomysł i kupiłem porządne betonowe szambo.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2015, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

A w czym jest lepsze od plastikowego?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2015, 22:11

Zgadzam sie: good 0 bad

a ktoś mówi, że są lepsze?? Wszystko zależy od tego czego potrzebujemy i jaki mamy budżet generalnie. Wszystko zależy od wielu czynników.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2015, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z przedmówcą. Wybó zbiornika na ścieki to indywidualna sprawa, zależna w 100% od zapotrzebowania. Ja zdecydowałem się na betonowe szambo, ponieważ wydaje mi się bardziej trwałe i solidniejsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2015, 20:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Również raczej stawiałbym na betonowe trwałość na uszkodzenia oraz wytrzymałośc przemawia według mnie włąsnie za nimi :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2015, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Plastikowe może być np bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne czy też szkodliwe działanie zimna,mrozów i musisz wziąć ten fakt pod uwagę. Z doświadczenia radziłbym wybrać betonowe.

www.elando.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2015, 07:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja rozważam zakup przydomowej oczyszczalni ścieków z http://www.prox.info.pl/ Słyszałem, że mają najwyższej jakości zbiorniki. Właśnie budujemy dom i szambo nie wchodzi w grę. Poza tym podobno można starac się o dotację na poś.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 206

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >