Szambo w domach szeregowych

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

22 listopada 2018, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiedzcie mi, czy w domu szeregowym można sobie założyć szambo? Dom, który sobie upatrzyłam jest jeszcze na początkowym etapie inwestycji i zastanawiam sie jak właśnie może tam wyglądać kanalizacja. Do tej pory mieliśmy u siebie szambo betonowe (www.szambabetonowe48.com) i nie miałam do niego żadnych zastrzeżeń. Myślicie, że w takich domach również sprawdzi się szambo?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 czerwca 2019, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Od ponad pół roku mieszkamy w takim domu szeregowym w Pruszczu Gdańskim. Mieszka się nam jak w zwykłym domu. Wcześniej pomieszkiwaliśmy u rodziców i nie widzę zbytniej różnicy. Oczywiście poza tym że teraz jesteśmy na swoim - wiadomo. Tak samo w kwestii kanalizacji. Wszystko jest przemyślanie rozwiązane. Dom kupowaliśmy od firmy Perfeq https://perfeq.pl/ . Głównie ze względu na dobre opinie i rekomendacje znajomych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2019, 07:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że nie powinno być problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2019, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Wygląda to całkiem dobrze, więc też jestem zdania, że problemy nie powinno być.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2023, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór odpowiedniej pompy do szamba to kluczowy element planowania systemu kanalizacyjnego. Dobrze dobrana pompa gwarantuje efektywne i ciche działanie całego systemu. Na stronie https://www.okiemrolnika.pl/pompy-do-szamba-o -czym-pamietac-przy-wyborze znajdziecie wiele cennych informacji na ten temat. Wiedza ta na pewno ułatwi Wam wybór i pomoże uniknąć wielu problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Pompa głębinowa Liczba postów: 38 Grupa: Domy szereg... Użytkownik morella1 napisał: Witam. jaką według was najlepiej zakupić pompę głębinową do studni kopanej o głębokości 15m, żeby podać nią wodę do hydroforu w....
  • Rolety okienne, czy żaluzje? Liczba postów: 67 Grupa: Domy szereg... Czy takie rolety stosuje się również w wiacie garażowej? Tak one są trwalsze bo ze stali ale spełniają podobną funkcję, wiata garażowa często wyposażona jest w....
  • inteligentny dom Liczba postów: 20 Grupa: Domy szereg... Jakby połączyć inteligentny dom z wiatą garażową to można by różne cuda dołączyć. Jak oświetlenie automatyczną roletę itp.
  • Altanka w ogrodzie Liczba postów: 62 Grupa: Domy szereg... Altanka bardzo przydatna jest a wiata garażowa będzie takim miejscem w którym przyjemnie będzie posiedzieć samochodom.
  • Budowa domu Liczba postów: 149 Grupa: Domy szereg... Jak już dom jest postawiony a w zasadzie na etapie jego budowy warto pomyśleć o wiacie garażowej ponieważ idealnie wkomponuje się w otoczenie. Firma Viaty zajmu...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 127

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >