Szeregowiec czy blok?

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

22 listopada 2014, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak lubisz ludzi to decyduj się na blok. Jest zdecydowanie przyjemniej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2014, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

chyba szeregowiec

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2015, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno lepiej niż w bloku i zawsze minimum podwórka się ma

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2015, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wolę szeregowiec mimo wszystko. Mniej sąsiadów, więcej przestrzeni. No ale wiadomo, to zależy od wielu czynników.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2015, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z żoną zdecydowaliśmy sie na szereg ale ammy dylemat czy skrajny czy wewnetrzny. Oczywiscie skrajny kosztuje 40000 wiecej ale ma pasek zieleni 3,8m. Doradcie co lepsze bo nie mozemy sie zdecydowac.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2015, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

proponuję postawić jednak na blok, jakoś tak bardziej przyjaźnie

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2015, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie swobodniejszy szeregowiec.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2015, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że dobrą opcją w takim przypadku może być zamieszkanie w coraz popularniejszym domu wielorodzinnym , czyli czymś w stylu mini-bloku, ale mieszkań w takim domu jest o wiele mniej niż w typowym bloku. Wtedy mamy zapewnione plusy zarówno szeregowca, bo często takie mieszkania posiadają ogródki, jak i bloku - bezpieczeństwo i brak zmartwień o dom.

Ten post był edytowany przez tomaszz dnia: 7 kwietnia 2015, 15:44
Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2015, 01:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybrałam mieszkanie w bloku i Tobie też polecam to rozwiązanie. Człowiek jakoś czuje się tak bezpieczniej, raźniej, otoczony tyloma ludźmi..a teraz właśnie w ogóle, jak zauważyli niektórzy przedmówcy wprowadzane są w blokach różne udogodnienia, nowoczesne rozwiązania. W moim np. zamontowane zostały ostatnio nowe, przestronne, bezpieczne windy przez firmę www.omilifts.com i pamiętam, że oni też montowali u nas na osiedlu taką specjalną bardzo funkcjonalną platformę dla niepełnosprawnych. Tak więc udogodnień teraz jest cała masa

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2015, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze szeregowiec jest lepszy. Szczególnie drewniak z http://www.krol-bud.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rolety okienne, czy żaluzje? Liczba postów: 72 Grupa: Domy szereg... Użytkownik Mateusz199 napisał: Użytkownik Mateusz199 napisał: Użytkownik Mateusz199 napisał: Użytkownik Brudny napisał: Czy takie rolety stosuje się również w w...
  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 96 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online
  • Budowa domu Liczba postów: 164 Grupa: Domy szereg... Gdybym myślał o budowie nowego domu koniecznie szukałbym dobrej wiaty garażowej w okolicy. Może są jakieś firmy które sprostają wysokim wymaganiom rynku. Viaty
  • Podnośnik koszowy Liczba postów: 101 Grupa: Domy szereg... Interesują mnie napinacze pneumatyczne i folie pęcherzykowe. Zależy mi na wysokiej jakości produktów i szybkiej wysyłce. W Internecie znalazłam firmę Izipak Sp...
  • Przeprowadzka Liczba postów: 95 Grupa: Domy szereg... Czy ktoś z Was ma doświadczenie w przeprowadzce za granice?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 336

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >