Szerokie zastosowanie rury wielowarstwowej

« Powrót do artykułu: Szerokie zastosowanie rury wielowarstwowej | « Powrót do grupy: Budowa i remont

28 czerwca 2017, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o sprężone powietrze, które ma tymi rurkami przepływać, to warto pamiętać, że aby układ pracował prawidłowo musi ono zostać uzdatnione. Z urządzeń do uzdatniania sprężonego powietrza polecam te:https://asc.waw.pl/produkty/uzdatnianie-sprez onego-powietrza

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2017, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Up. Co do uzdatnia czy powietrza to ja zakupiłem jeden od firmy www.unigoods.com.pl i mogę ją wam polecić. Mają świetne uzdatniacie powietrza. W swojej ofercie mają również szeroki wybór dobrych sprężarek powietrza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 grudnia 2017, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sprężarkę powietrza zakupiłem od firmy www.sprezarki.biz.pl Mają ciekawą ofertę i dobre ceny. Zajmują się również wynajmowaniem sprężarek powietrza i ich serwisowaniem. Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy oferującej sprężarki powietrza to polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2023, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam że rura warstwowa ma zastosowanie do dobrego przepływu polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz listew mat taśm foli poziomnic i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >