Szklane schody

« Powrót do grupy: Schody i balustrady

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

20 kwietnia 2011, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

zapytać o funkcjonalność szklanych schodów. Otóż nie jestem pewien czy są one tak w pełni bezpieczne, chciałbym bardzo założyć takie domu ale się naprawdę waham. Co o tym sądzicie? Jakie są wasze poglądy w tym temacie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2011, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Bezpieczne są z pewnością. Są one również bardzo estetyczne i niezwykle dekoracyjne. Podyskutować można jednak o ich praktyczności, gdyż podobno nie są one łatwe w utrzymaniu czystości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 maja 2011, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Budowlaniec24 napisał:

Ja tam osobiście bym się na takie coś nie zdecydował ze
względu na lęk wysokości.


No to może rzeczywiście być przeszkodą. Pytanie jak wysokie mają być takie schody :) Myślę, że takiej wysokości schody nie powinny być kłopotem:

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2011, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podobają również szklane schody, bałbym się jedynie o bezpieczeństwo małych dzieci, czy wiecie może coś więcej na temat użytkowania takich schodów kiedy w domu są raczkujące maluchy?

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2011, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Jan Kowalski napisał: Mi się podobają również szklane schody, bałbym się
jedynie o bezpieczeństwo małych dzieci, czy wiecie może
coś więcej na temat użytkowania takich schodów kiedy w
domu są raczkujące maluchy?


Bezpieczeństwo? To hartowane szkło na którym słoń może stanąć.
Nie ma tam przecież żadnych ostrych krawędzi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2012, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

nie przekonują mnie szklane schody... Zdecydowanie lepiej wyglądają drewniane i taki polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2012, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie o to mi chodzi że drewniane wyglądają zdecydowanie inaczej, i bezpieczniej, nie chodzi mi o to czy się tłuczą, ale o antypoślizgowość i po drugie wyglądają jak by zawisły w powietrzu

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2012, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie nie szklane schody są zupełnie nie dla mnie niestety, mam jakąś fobię od razu boję się że wszystko się pode mną tłucze, wiem wiem to jest irracjonalne ale po prostu tak mam, wole zasłonięte powierzchnię po których chodzę heheh

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2012, 05:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ech... Oczywiscie, ze szklane schody sa bezpieczne. To zupelnie inne szklo niz na przyklad okienne:) Smiem wrecz twierdzic, ze sa bardziej bezpieczne niz metalowe czy drewniane, a juz na pewnoo lepiej wygladaja. Pasuja zwlaszcza do nowoczesnych domow czy biur. Zreszta, zobaczcie sami - http://glasshouse.com.pl/produkty/stopnie-szklane/#stopnie-s zklane. Dobra firma, korzystalem z ich uslug nie jeden raz, wiec zainteresowanym moge z czystym sumieniem zarekomendowac ich schody

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2012, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, Glass House sprzedaje świetne schody :) mam i potwierdzam powyższą wypowiedź ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Laweta Warszawa 24h Liczba postów: 7 Grupa: Schody i ba... Ja polecam takie rozwiązanie jak pomoc drogowa Poznań MMM Service: http://pomocdrogowa.i-poznan.pl/ . Ostatnio miałam wypadek i wezwałam właśnie tę pomoc drogow...
  • Balustrady Liczba postów: 194 Grupa: Schody i ba... O ile mi wiadomo, balustrady systemowe stały się w ostatnich latach coraz bardziej popularne. I nie bez powodu - oferują elegancki i nowoczesny wygląd, który je...
  • płytki na schody wewnętrzne Liczba postów: 62 Grupa: Schody i ba... Jeżeli chodzi o schody zewnętrze, moim zdaniem jakieś porowate płytki będą jak najbardziej ok. Wewnątrz domu czy mieszkania jednak chętniej widziałabym np. tego...
  • Schody Modułowe. Co i jak? Liczba postów: 8 Grupa: Schody i ba... Trzymajcie namiary - https://schodyprudlik.com.pl/schody-drew niane/ Stawiajcie wyłącznie na górną półkę jakościową, a na pewno pozytywnie na tym wyjdziecie. Co....
  • panele na schody Liczba postów: 16 Grupa: Schody i ba... panele z kapinosami z litego drewna. Ciekawe jak jest róznica w cenie pomiędzy tym rozwiązaniem a całym trepem z litego drewna. Czy w ogóle opłaca się takie kom...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19184 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 121

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >