Szkolenia AutoCAD

« Powrót do grupy: Szkolenia i kursy

11 czerwca 2012, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

MIKRO, MAŁY I ŚREDNI PRZEDSIĘBIORCO!

• Chciałbyś zwiększyć konkurencyjność swojego przedsiębiorstwa?
• Prowadzisz przedsiębiorstwo w branży budowlanej na terenie województwa wielkopolskiego?
• Chcesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników w wieku do 25 i po 50 roku życia?
(osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę)

W ramach projektu oferujemy bezpłatne szkolenia z zakresu:

- AutoCAD
- Revit Architecture
- Revit Structure
- AutoCAD Civil 3D
- Robot Structural Analysis
- Revit MEP

Organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom projektu materiały szkoleniowe.
Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych trenerów na terenie woj. wielkopolskiego.
Szkolenia zakończą się uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego zdobyte kwalifikacje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2014, 21:59

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie może BricsCAD? Uważam, że jest naprawdę dobrym programem do projektowania. Zresztą sprawdź sam www.vectorsoft.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 czerwca 2014, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Od zawsze korzystam z BricsCAD’a i jestem bardzo zadowolony. Jest o wiele tańszy niż konkurencja, a oferuje właściwie tyle samo. Sprawdź na www.vectorsoft.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2014, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście uważam, że powinieneś sprawdzić program BricsCAD. Sam z niego korzystam i jestem zadowolony. W porównaniu z innymi ma takie same możliwości, a kosztuje o wiele mniej. Sprawdź www.vectorsoft.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2014, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli miałbym ci polecić jakiś program typu CAD to zdecydowanie byłby to BricsCAD. Sam z niego korzystam i nie mogę powiedzieć złego słowa. Zajrzyj na www.vectorsoft.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 grudnia 2016, 05:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja pracuję na ZWCAD 2017 na które mam również w zestawie szkolenia z podstaw ich obsługi za darmo od firmy Szansa. Na prawdę dużo mi pomogły ze względu na duże konkrety bez takiej niepotrzebnej wiedzy. Sporo może dowiedzieć się nawet osoba która dopiero zaczyna pracę nad CAD

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2022, 19:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno warto tutaj poświęcić więcej uwagi na wybór programu który bardzo dobrze się rozwija, czyli ZwCAD 2023 i muszę przyznać że naprawdę dobrze to wygląda od strony technicznej. Przede wszystkim stabilność pracy, szeroki zakres funkcji, przystępne ceny za sam program oraz nakładki oraz integracja z innymi programami w zakresie plików DWG i DXF. Konkretne wsparcie techniczne, rozbudowana baza nakładek, jak i wydajna praca z dużymi plikami projektowymi oraz podkładanie obiektów rastrowych i wektorowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • BHP Liczba postów: 126 Grupa: Szkolenia i... Jak najbardziej warto stawiać na profesjonalistów w zakresie prowadzonych szkoleń BHP dla swoich pracowników. Dlatego też polecam sprawdzić ofertę firmy Inżynie...
  • Bezpłetne szkolenie - Projektowanie i pozycjonowan... Liczba postów: 44 Grupa: Szkolenia i... Funkcje dodatkowe, takie jak kill switch czy funkcja Double VPN (podwójne szyfrowanie), zdobywają uznanie użytkowników w ich NordVPN Opinie, którzy cenią sobie....
  • Szkolenia BHP Opole Liczba postów: 18 Grupa: Szkolenia i... Wybierając firmę do szkoleń BHP, warto postawić na doświadczenie i solidność. Z tego, co dowiedziałem się, firma Proactive BHP z Łodzi spełnia te kryteria. Mają...
  • Szkolenie dla kierowników Liczba postów: 22 Grupa: Szkolenia i... Jeśli szukasz sposobów na samorozwój, w temacie szkoleń warto rzucić okiem na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot warte/interpersonalne/ Znajdziesz tam kur...
  • Rozwój osobisty, jak? Liczba postów: 60 Grupa: Szkolenia i... Możliwości jest dzisiaj wiele, by zadbać o swój rozwój. Na pewno opłaca się inwestować w szkolenia czy kursy, ale koniecznie trzeba poznać siebie i zorganizować...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19177 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 428

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >