Szkolenie CAD

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

20 września 2017, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, chciałem Was zapytać jakie szkolenie Cad wybrac i takie moje drugie pytanie to z jakiego programu Cad korzystacie teraz i czy jesteście zadowoleni? :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2017, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mniej więcej rok temu byłem na szkoleniu w Firmie Informatycznej Szansa i jeżeli chcesz się nauczyć dobrze używać programu to śmiało mogę polecić, szczególnie że skupiają się przede wszystkim na elementach które nie do końca łapiesz. Potrafia przekazać wiedzę, także na pewno się nie zawiedziesz. A co do programu który używam to u mnie w firmie teraz przerzuciliśmy się na ZwCad 2017 :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2017, 19:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałem sporo dobrego na temat szkoleń od Szansy także myślę, że wyciągniesz z nich dużą dawkę wiedzy i umiejętności. Co do samego Cad-a no to tutaj bez dwóch zdań ZwCad 2017+ jest programem, który przynajmniej warto rpzetestowac w tej darmowej 30 dniowej wersji. Funkcjonaln, kompatybilny z innymi programami i o szerokiej gamie nakładek które znacząco przyśpieszają pracę nawet nad najbardziej wymagającymi projektami.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2017, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

W zakresie samego programu no to moim zdaniem z ZwCad 2017 będziesz zadowolony, szczególnie że został on praktycznie stworzony od początku. Posiada, więc dość sporo nowych funkcji, kompatybilnych nakładek oraz można również wspomnieć o jego poprawionej funkcjonalności i szybkości działania, szczególnie zauważyłem to w wersji 64 Bitowej. Fajnie się rozwinęli i zrobili kawał dobrej roboty. No ale to już możesz ocenić sam i czekamy na Twoją opinię :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2017, 07:49

Zgadzam sie: good 0 bad

A widzieliście, że pojawiła się już aktualizacja do ZwCad 2018? Ja mam zamiar niedługo przetestować ją na wersji testowe przez 30 dni. Ciekawe co jeszcze udało im się poprawić względem 2017 :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Darmowe ogłoszenia w internecie Liczba postów: 10 Grupa: Pasje forum... Zespół redakcyjny Szukamy.pl składa się z pasjonatów, których celem jest dostarczanie czytelnikom najbardziej wartościowych i rzetelnych treści. Redaktorzy i au...
  • Gdzie zamówić catering dietetyczny ? Liczba postów: 153 Grupa: Pasje forum... Rozważam wypróbowanie diety pudełkowej do 30 zł za dzień, oferowanej przez Paczka Smaku https://paczkasmaku.pl/ i jestem ciekawa, czy posiłki są zarówno smaczne...
  • Wasze pasje Liczba postów: 82 Grupa: Pasje forum... Lokalne media odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu opinii publicznej, dostarczając rzetelnych informacji i umożliwiając mieszkańcom wyrażanie swoich poglądów...
  • Jak znaleźć idealnego lekarza? Liczba postów: 441 Grupa: Pasje forum... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli potrzebujecie porady androloga, gastroenterologa, urologa lub reumatologa, to pole...
  • Kosmetyki dla mężczyzn? Liczba postów: 145 Grupa: Pasje forum... Kupując kosmetyki do demakijażu, łatwo popełnić błąd. Na https://nysainfo.pl/jakich-bledow-sie-wy strzegac-przy-zakupie-kosmetykow-do-dema kijazu/ dowiesz się, ja...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 260

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >