Szlifierka dla stolarza amatora

« Powrót do grupy: Moja budowa

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

4 maja 2016, 04:24

Zgadzam sie: good 0 bad

ja jeszcze mogę doradzić gdzie warto zamawiać kołki drewniane, niedawno dostałem dobry namiar na http://kolkidrewniane.pl/ tam mają świetną ofertę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2016, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsze są szlifierki taśmowe, zobacz sobie asortyment marki http://atmo.com.pl/ Ja mam ich sprzęt i bardzo sobie chwalę.

Ten post był edytowany przez Heniu543 dnia: 1 sierpnia 2016, 14:14
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2017, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre szlifierki do drewna ma w swojej ofercie firma www.prochera.com.pl Sam dokonywałem u nich zakupu i jestem zadowolony z jakości sprzętu jaki mi dostarczyli. Jeżeli poszukujecie dobrych szlifierek do drewna to polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2017, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli zajmujecie się obróbką drewna to mogę polecić wam firmę www.wegamikolow.pl Zajmują się produkcją różnego rodzaju noży do drewna, które z czasem się w maszynach zużywają. Długo szukałem dobrej firmy, która robi noże do drewna dlatego ich wam polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2017, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie lepiej kupić od razu porządniejszy sprzęt?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 października 2017, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre narzędzia szlifierskie i szlifierki ma w swojej ofercie firma www.prochera.com.pl Sam zamawiałem szlifierkę bębnową i narzędzia szlifierskie od nich. Mogę potwierdzić, że mają bardzo dobry sprzęt w swojej ofercie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2017, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetne narzędzia do obróbki drewna sprzedaje firma www.p-aspi.pl Są profesjonalną firmą, która oferuje wysokiej jakości sprzęt do obróbki drewna, w dobrych cenach. Warto przyjrzeć się ich produktom.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2017, 23:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak już kupisz nie zapomnij o odpowiedniej ściernicy

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2018, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprócz samych narzędzi polecam także akcesoria, odzież roboczą. Wszystko dla stolarza i nie tylko znajdziecie na HardWorker.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2018, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Szlifierki są dobre ale zależy ile jest pracy do zrobienia.Mąż kupił sobie taką ładną szlifierkę ale to sprzęt amatorski powiedzieli jak dał do serwisu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 141

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >