Szlifierka dla stolarza amatora

« Powrót do grupy: Moja budowa

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

31 stycznia 2018, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Równie ważny co dobór szlifierki jest dobór odpowiednich tarcz ściernych. Takie tarcze oferuje firma www.toral.pl i polecam wam ich zakup. Mają wiele rodzajów tarcz ściernych, więc każdy znajdzie to czego potrzebuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2018, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Minęło już trochę czasu wiec na pewno zdecydowałeś się już na jeden model szlifierki i jeżeli wątek jest nadal aktualny to daj znać na forum na co padł wybór, czekamy na Twoją odpowiedź :)

www.Studniarz.waw.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2018, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Szeroki wybór szlifierek oraz innych urządzeń służących do obróbki drewna znajdziesz w ofercie firmy www.prochera.com.pl Sam korzystam z ich sprzętu i jestem z niego zadowolony. Sprawdzi się zarówno w rękach amatorów jak i profesjonalistów.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2019, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

A do jakiej kwoty chcesz się zmieścić z zakupem szlifierki? Pytam bo akurat narzędziami oraz akcesoriami jakie się z nimi wiążą, zajmujemy się na co dzień i możemy pomóc, doradzić podczas wyboru.


Sklep.NeronPila.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2019, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupuje narzędzia i szlifierki w hurtowych cenach na https://cmtrade.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2019, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Stoły szlifierskie oraz inne urządzenia szlifierskie znajdziecie w ofercie firmy www.spectravent.pl Sam korzystam ze sprzętu od nich zakupionego i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam wam się z nimi skontaktować.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2020, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamówiłem nową szlifierkę krawędziową od firmy www.maszyny-styl24.pl . Jest wyposażona m.in. w agregat szlifujący, frezujący, szlifujący z dyskiem szlifującym oraz agregat szlifujący z walcem. Maszyna jest bardzo wydajna, bezawaryjna i prosta w obsłudze. Nawet niewprawiona osoba nie będzie miała problemu z jej konfiguracją.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2020, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli będziecie na etapie poszukiwań narzędzi do domowego warsztatu to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego https://www.kammar24.pl/ w którym znajdziecie to czego szukacie w dobrej cenie, topowych marek i jednocześnie licząc na pełne wsparcie ze strony naszej obsługi. Pozdrawiamy!

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2021, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej firmy http://www.inter-part.eu/kontakt , która oferuje sprzedaż maszyn do drewna. Firma sprzedaje takie maszyny jak strugarki, szlifierki, frezarki, tokarki, piły, rębaki, okleiniarki, obrabiarki w bardzo dobrych cenach.

Ten post był edytowany przez Adam45 dnia: 23 lipca 2021, 13:41
Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2021, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jesteś w temacie innowacyjnych maszyn to polecam zapoznać się z oferta tej firmy AUER Polska https://auer.com.pl/o-nas/ . Firma oferuję rozwiązania systemów srotiwniczych AUER oraz myjących render. Firma zatrudnia samych wykwalifikowanych specjalistów i gwarantują pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Firm dostarczy bez problemu piaskarki przemysłowe, piaskarki kabinowe, piaskarki ciśnieniowe w tym maszyny do szkiełkowania i nie tylko.

Ten post był edytowany przez Beatas85 dnia: 24 lipca 2021, 12:13
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Logistyka Liczba postów: 36 Grupa: Moja budowa Wymiana danych w czasie rzeczywistym między partnerami biznesowymi jest fundamentem sprawnego łańcucha dostaw. Dzięki technologiom takim jak IoT i blockchain, m...
  • Czujnik wypełnienia szamba Liczba postów: 13 Grupa: Moja budowa Ja ostatnio miałem problem z kanalizacją a mianowicie w bloku jak sąsiedzi spuszczali wodę w kuchni , myli naczynia to wszystko lądowało u mnie - wybijało ze zl...
  • Wiata Garażowa Liczba postów: 12 Grupa: Moja budowa Ważne jest, żeby wiata garażowa była wykonana z możliwie najlepszych komponentów. Wszystko powinno być ocynkowane i pomalowane. Polecam tę firmę oni zrobię wsz...
  • Komu zlecić budowę hali? Liczba postów: 47 Grupa: Moja budowa Jeżeli wiata garażowa to tylko w firmie, która specjalizuje się w carportach metalowych. Wszystkie produkty są najwyższej jakości.
  • ogrodzenia Liczba postów: 14 Grupa: Moja budowa Chciałabym wam polecić garaże blaszane prime garage znalazłam firmę która produkuje takie garaże z poleceń jakie widziałam na blogu wielotematycznym. Zamówiła...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >