Szlifierka dla stolarza amatora

« Powrót do grupy: Moja budowa

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

30 czerwca 2012, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, w sumie sam nie wiem, gdzie powinienem o to zapytac, ale mam nadzieje ze to wlasciwe miejce, otoz mam takie pytanie. Jako ze jestem z zamilowania stolarzem i czesto w celach czysto hobistycznych lubie podlubac w drewnie, poszukuje jakies w miare przystepnej cenowo szlifierki do drewna. Moja stara niestety juz juz na wykonczeniu. Chcialbym sobie kupic nowa, lepsza, tylko nie za bardzo wiem gdzie w tej kwestii moge sie doradzic. Znasie moze ktos w tym temacie? Bardzo dziekuje!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2012, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Hey,
w Polsce masz oczywiście tysiące firm, które sprzedają szlifiarki czy też inne maszyny do drewna. Pytanie jest, na czym ci najbardziej zależy? Za dobrą jakość musisz trochę więcej zapłacić, za chińszczyznę nie, ale za to pewnie ci sie zrobiony produkt na końcu rozpadnie. Wiem, że np. maszyny od Hammera są bardzo dobre i cenowo też przystępne, może to by było coś dla ciebie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 września 2012, 18:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja preferuje Boscha, nawet zielonego. Tańszy ale nadal firmowy. Nigdy się jeszcze nie zawiodłem na tych urządzeniach np:http://megastore.pl/4630,4318,4318,Elektronarzedzia-amato rskie_Szlifierki-i-polerki.html

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2012, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Z braku finansów musiałem trochę przesunać zakup, dopiero teraz mam szanse kupić nowy sprzęt. Dzięki za wasze wzkazówki, trochę się w miedzczasie zagłebiłem w temat i doszłem do wniosku że jak już kupować to lepiej coś naprawde sprawdzonego, co mi będzie służyło latami. Z szlifierki narazie rezygnuje a zamiast tego chce sobie maszyne kombi typu stugiarko/grubiarka kupic. Korci mnie Felder D 963 z Power Drive, ale wiadomo że taka maszyna to już wyższa półka i cenna też jest opowiednia, dlatego chciałem się upewnić czy taki system rzyczywiście pomaga w pracy? Miał ktoś już z tym doświadczenie?

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2013, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj widzę, że jednak nikt nie zna się w temacie, szkoda :/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 stycznia 2013, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

hej
widze ze nie znalazl sie nikt chetny do pomocy, to moze ja Ci pomoge :)
otoz power drive wcale nie jest az tak duzo drozszy od maszyn bez niego
a pomaga w pracy i polecam.pracuje sie szybciej i przede wszystkim bardziej precyzyjnie
moim zdaniem to dobra inwestycja

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2013, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem tak, jeśli nawet cenna jest trochę wyższa ale pomaga to w pracy to bylbym gotowy wydać więcej, tego typu inwestycje szybko sie zwracają, wkoncu co jak co ale precyzja w stolarstwie jest najważniejsza, najwyzej pomyśle o kupnie ratalnym albo używanej maszynie

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2013, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

hej
no dokladnie, co Ci z tego ze umiesz zrobic szafke, jak maszyna jest kiepska i lipna jakosc wyjdzie, mysle ze przy maszynie, ktora sobie upatrzyles nie ma wogole mowy o niedociagnieciach i nieprecyzyjnosci, musialbys sie niezle postarac, zeby cos zepsuc :)
wiem ze felder ma dosc oplacalny system platnosci ratalniej, wiec to chyba dobry pomysl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2013, 23:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam szlifierki od tego dystrybutora : http://www.budnet.pl/forum/Szlifierka_dla_sto larza_amatora,t=48577.html#post_42923 ma on ciekawą ofertę za przystępne pieniądze.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2014, 16:42

Zgadzam sie: good 0 bad

fajne szlifierki znajdziesz u http://www.prochera.com.pl/ korzystam z nich i rzeczywiście są bardzo dobrej jakości

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 144

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >